Jump to content

Poruka Moderatorima


sterop

Preporučene objave

Imam jedan prijedlog (da se postovi stariji od Godinu dana brišu)pošto sam ptimjetio da se postavljaju novi postovi sa već odgovorenim pitanjima ,samo je ljudima mrsko tražit ili su jednostavno željni komunikacije a ujedno mislim da bi ste vi tu bili u plusu,lakša kontrola događanja na Forumu .(Ja predložio pa ostao živ a vi malo raspravite o ovom pitanju u svojem kutku. :klanja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajde ti meni reci... jel pises ovakve postove samo da bi natukao broj objava ili stvarno to vidi kao dobru ideju?

 

Da se potrudim ozbiljno odgovoriti na post. Svaki korisnik ima opciju prikazivanja objava na nacin na koji god zeli: od najnovije do najstarije i obrnuto, sve, pojedine... pa i opciju da mu se prikazuju samo objave postane unutar godinu dana.

 

Eto, pa ukljuci si tu opciju i svijetom ce zavladati mir.

 

A silan trud i doprinos bazi podataka brojnih korisnika nema sanse da obrisemo, niti cemo o tome raspravljati.

 

Hvala na ideji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A evo ti i slikovno:

 

Odeš na Moj profil, potom Uredi moj profil i u ovim rubrikama podesiš parametre ovako:

10439767av0.jpg

 

Onda ćeš uvijek prvo vidjeti najnoviju objavu, a scrolanjem prema dolje ćeš vidjeti one starije pa ti baza starih objava neće smetati.

 

Stare objave su korisne informacije i ako zagriješ malo stolicu i pročitaš ih naučit ćeš puno toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sterop -Vama posebna pohvala kaj ste otvorili ovu temu Poruka moderatima, bas je korisno i inovativno i dobro je doslo svima po mom skromnom misljenju. Bas dobra :ideja:

Ah da ta lijepa riječ otvara uvijek sva vrata.....a poput onih:...Izvini, oprosti, sorry, pa hvala....za svakoga i uvijek je dobro doslo u svim prilikama. Super :ideja:

 

Sad neznam dali se treba otvoriti nova tema ili ne? ali koristim priliku da pohvalim i nastojanja Legalisa da u korisnim akcijama prezentiraju humanost tako kaj stavljaju na svoje stranice pregledno uz Legalis i druge vazne institute kojima je potrebna bilo kakva pomoć, a za dobrobit drustva u kojem zivimo... a u ovom slučaju mislim na stand by za obnovu dijela Petrove bolnice.

 

Dakle, mislim, akcija za pomoć Potrudimo se zajedno - Uredimo odjel za rizične trudnoće Petrove bolnice je uspjela u svakom slučaju!!!

 

Vidimo da i Legalis nesebicno doprinosi toj humanosti, pa ste i zbog toga izuzetni!!!

 

Nezaobilazno je ovdje zamjetiti i design banners-a jer je upravo profesionalno i decentno izvedeno,

onak kak treba poštivajući sva pravila univerzalnog načela designa...a autoru stoga ide i mala hvala.

 

Stoga Bravo i Hvala vam Legalis.hr kaj ste to Vi.

:-) :hvala: :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija