Jump to content

dosjelost


anonimno

Preporučene objave

angelo57@hotmail.com

Imam pravo na dosjelost jer je moja porodica to zemljiste koristila i vise od 30 godina.

Posto ja nisam znao nista o DOSJELOSTI a morao sam i zelio taj teren ja sam bez da se dobro informiran podnio zahtjev za kupnju toga terena po opcinskoj cjeni i to mi je odobreno.

Medutim nakon razgovora sa jednim pravnikom sa saznao da imam pravo na dosjelost.

ALI U OPCINI MI KAZU DA VISE NEMAM PRAVO NA DOSJELOST JER SAM VEC PODNIO ZAHTJEV ZA KUPNJOM TOGA ZEMLJISTA I TAKO PRIZNAO DA TO NIJE MOJE.

MOJE PITANJE GLASI : DA LI JA JOS UVJEK IMAM PRAVO NA DOSJELOST IAKO SAM PODNIO ZAHTJEV ZA KUPNJOM TOGA ISTOGA ZEMLJISTA.

Napominjem da su mi u Opcini rekli da vise nemam pravo na dosjelost i zato sam podnio zahtjev za kupnjom toga istog zemljista.

AKO IMA NEKI PRAVNIK KOJI OVU TEMU DOBRO ZNA NEKA MI POSALJE PORUKU DA MU SE JAVIM PA MOZEMO NAPRAVITI SASTANAK PA DA MI TO PROFESIONALNO OBJASNI U SVOM UREDU UZ NADOKNADU !

Pozdrav, AAAA :-o:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija