Jump to content
Sign in to follow this  
ZK

kaj sad?

Preporučene objave

Dakle, dobila sam 11.2. prekršajno rješenje. (vožnja pod utjecajem alkohola).. oduzimanje vozačke na 3 mj. itd.. sad, sve sam ja to ljepo pregledala, ali nigdje ne piše kaj s vozačkom. jel ona prestaje biti važećom od dana primitka rješenja ili bum dobila još nekaj, da je nosim na poništavanje i to? :-?

i baj d vej, kakva je kazna za vožnju bez vozačke tj. nakon što je oduzeta? :-D

Srdačan pozdrav !

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

pa nije baš tako,kazna je minimalno 3000 kuna.

Vozačka ti vrijedi dok god ti nije upisana zabrana u nju,možeš pisat prigovor na prekršajni nalog pa produljivati vrijeme dok te ne pozovu na upis zabrane. O upisu zabrane bit ćeš obavještena od strane pp po pravomočnosti rješenja.

Podijeli ovu objavu

još uvijek nisam dobila niš.

jel ima ko iskustva koliko se čeka na upis zabrane?

i da , hoću ja vozačku morati nositi u pp koja mi je izdala nalog ili ću moći to obaviti tu kod mene (zaprešić) ?

Podijeli ovu objavu

Pozvat će te na policiju da ti upišu zabranu upravljanja tom i tom kategorijom i toliko vremena, samo je pitanje kada. Ja sam iz Zagreba i čekao sam 11 mjeseci da bi me pozvali Heinzlovu da mi lupe žigić zabrane. Mislim da će te zvati u tvoju nadležnu prometnu postaju.

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Napravi novi...