Jump to content

Broj presude za uzdržavanje djeteta Stjepana Tuđmana


anonimno

Preporučene objave

Može li mi netko reći broj presude za uzdržavanje malodobnog dijeteta Stjepana Tuđmana?

Obzirom da su njegova primanje monogostruko veća nego moja, a iznos koji je meni određen za uzdržavnje djeteta veci nego njemu, htjeo bih se u svojoj žalbi na presudu pozvati na njegovu presudu. Ako netko ima njegovu presudu ili barem broj njegove presude molio bih da mi to pošalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

oprostite sto se uključujem kao neutralni promatrač,

mislim da ne poznajemo sve detalje slučaja i mislim da nije u redu da se na taj način obraćate gospodinu. ako pročitate sve postove ovog foruma mozete vidjeti da sigurno postoje situacije u kojima se moze traziti smanjenje iznosa uzdrzavanja. opet mijesamo emocije sa zakonom. to nije u redu. na sva pitanja bi trebalo odgovarati sa pravnog stajalista, a ne s emotivnog. za ovo drugo postoje forumi drugog tipa, kao i svecenik ili neki drugi dušebrižnik. da znam, rekao bih vam detalje o tom slučaju koji ste tražili , ali ne znam. mislim da biste u suradnji s odvjetnikom vidjeti koji su sve elementi bitni u odredjivanju iznosa uzdržavanja. moze vam pomoci iščitavanje nekoliko postova na ovom forumu, ali je najbolje imati dobrog odvjetnika/cu. svako dobro

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se sa ovom gospodjom. Želim svima kojima je velika alimentacija da bogda oni bili s one druge strane i krv propljuvali dok dobiju tu bijedu koju nazivate alimentacijom. Šta je to u odnosu na neprospavane noći, strah od bolesti djeteta, učenje s djetetom i sav trud koji ulažeš u nj. Ali otac zakopča šlic i dobaci svakih par godina koju kunu i misli da je s time sve riješio. Ma ne mora niti to. Neka požderu tu svoju alimentaciju sa ljubavnicama, a djecu i bivše žene puste u miru božjem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Gospođa" očigledno očekuje da joj neko plati za "brigu" o djetetu! Jeste vi roditelj, da li to radite (neprospavane noći, briga o bolesti...) zato što očekujete da neko PLATI za to ili zato što volite svoje djete??? Ima nas koji bi bili sretni da se možemo brinuti za svoje djete!!! Vas očigledno više boli što vam je bivši sa ljubavnicom, a poslije ovakvog posta POTPUNO GA RAZUMIJEM! Vi ste samo jedna u nizu kojoj djete ne znači ništa osim izgovora za samosažaljenje i ucjenu bivšeg!!! Zašto ste tražili skrbništvo ako niste u stanju brinuti se o SVOM DJETETU, probdjeti noći, paziti kad je bolesno, bez tih kuna koje "prezirete" a tako grčevito se borite za njihovu naplatu? Odgajate li vi svoje djete ZBOG DJETETA ILI VAM JE SAMO KRIVO ŠTO VAM NIKO NE PLAĆA ZA TO???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bravo prijatelju, ona se samo želi osvetiti i jako brižno odgaja dijete koje joj samo služi za utjerivanje kulaka a to joj neide pa je ljuta jer su ju uz to i godine i frizura prešle.

je napisao:

"Gospođa" očigledno očekuje da joj neko plati za "brigu" o djetetu! Jeste vi roditelj, da li to radite (neprospavane noći, briga o bolesti...) zato što očekujete da neko PLATI za to ili zato što volite svoje djete??? Ima nas koji bi bili sretni da se možemo brinuti za svoje djete!!! Vas očigledno više boli što vam je bivši sa ljubavnicom, a poslije ovakvog posta POTPUNO GA RAZUMIJEM! Vi ste samo jedna u nizu kojoj djete ne znači ništa osim izgovora za samosažaljenje i ucjenu bivšeg!!! Zašto ste tražili skrbništvo ako niste u stanju brinuti se o SVOM DJETETU, probdjeti noći, paziti kad je bolesno, bez tih kuna koje "prezirete" a tako grčevito se borite za njihovu naplatu? Odgajate li vi svoje djete ZBOG DJETETA ILI VAM JE SAMO KRIVO ŠTO VAM NIKO NE PLAĆA ZA TO???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija