Jump to content

Poziv na sud


anonimno

Preporučene objave

Prosle godine pocinio sam prekrsaj, i receno mi je da ce mi biti poslan poziv na sud na adresu na kojoj sam tada stanovao. No vlasnica stana u kojem sam tada zivio nije mi javila o prispjecu poziva, i prije par mjeseci u policijskoj postaji (dosao sam zbog produzenja osobne iskaznice) rekli su mi da sam uhicen. Zadrzan sam u pritvoru, i tek slijedeci dan sam saznao razlog, a to je nejavljanje na poziv suda. Sutkinji sam tada dao adresu na koju sam siguran da cu dobiti poziv, no zanima me jedno (hvala sto ste pratili moj monolog do sada ;) ):

 

-da li ikako mogu saznati kako "napreduje" sudski proces? tj. kada mogu ocekivati poziv na sud? nakon ovog iskustva, ne bih volio "promasiti" i drugi poziv.

 

hvala na odgovoru, ispricavam se zbog raspisanosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
....Sutkinji sam tada dao adresu na koju sam siguran da cu dobiti poziv....

 

-da li ikako mogu saznati kako "napreduje" sudski proces? tj. kada mogu ocekivati poziv na sud? nakon ovog iskustva, ne bih volio "promasiti" i drugi poziv.

 

ako je adresa točna, onda će na nju i stići nešto (poziv, rješenje..), a kada - to zna samo sud koji će to poslati...

jednako tako sve detalje o postupku zna sud, pa se može kod njih interesirati o tome u kojoj fazi se postupak nalazi..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jeli vasa bivsa gazdarica primila za vas poziv na sud? Tj. jesu li vas uhitili zbog nejavljanja na sud ili zbog nepreuzimanja poziva? Zanima me Ima li policija pravo uhititi i zadrzati covjeka zbog ne primanja poziva (recimo u slucaju promjene adrese) ili tek nakon sto osoba primi poziv, a ne pojavljuje se na sudu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija