Jump to content

BRZINA - hitno - zamolba


N@rcotic

Preporučene objave

molio bi dal mi neko može u najkraćem mogućem roku objasniti šta da radim...dakle ovako: policija me je zaustavila i dobio sam kaznu za prekoračenje brzine za 41 km/h ! to je kazna 700 kn i 2 kaznena...budući da sam mlad vozač imam vozačku nekih skoro godinu dana, nisam do sada prekršajno kažnjavan niti u jednom obliku.... e sad bio sam i kod odvjetnika reko mi je da se ne isplati radi 700 kn raditi prigovor jer će mi to uzeti i novaca za prigovor i par puta na saslušanje i koje šta...a da ću još na kraju morati platiti...jer je zastara sada nakon 4 god pa da je to dosta dugo...

 

eh sada sam danas bio u policiji i reko m je čovjek koji radi na kaznama i vozačkama da neka napišem zamolbu pa da mi samo skinu kaznene bodove a da za kaznu nije siguran al neka pokušam...i pošaljem dva primjerka toga u tu policijsku upravu pa će oni to na sud i onda će me pozvat pa ću vidjeti..al da bar odgodim plaćanje da par mjeseci...e sad bi ja molio savjet šta da napravim i ako mi neko može skicirat zamolbu kako se to šalje...

 

 

unaprjed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nitko ti ne bi smio skicirati ništa ovdje.

 

Možeš jedino dobiti savjet, no malo je blesavo od tebe to što ga nakon kozultacija s odvjetnikom tražiš ovdje.

 

Povrijedio si zakon, snosi posljedice, što će se u konačnici i dogoditi, žalio se ili ne žalio. Za ovo što baulja policajac, čini mi se da je sad prekasno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija