Jump to content

Izračun opće mirovine 50%-50%


pravedni

Preporučene objave

Molim da mi netko izračuna mirovinu,pošto sam dobio rješenje o mirovini opća nesposobnost 50% u svezi rata 50% van okolnosti, ratni put od 91.do 96. pripadnik gard.postrojbe i spec. sada trenutno radio u MUP-a temeljna policija (čin policijskog narednika), status dragovoljca, HRVI, do sada imam efektivnog staža 17.godina.

Kolka bi mi bila mirovina,jer neznam dal ču dobiti čin časnički namjesnik ili satnika.

Vidio sam vaše tabele za izračun mirovina, l ja se nikako ne snalazim u njima.

Unaprijed zahvaljujem, i pozdrav svim braniteljima.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

moguće je, ukratko radi se o 91 godini i onima koji su bili u Zagrebu u Pionirci,Rakitju, pa poslije nastavili raditi u temeljnoj policiji.. iz ministarstva uvijek isti odgovor, "nismo u mogučnosti izdati traženo rješenje jer niste imali rješenje o rasporedu u specijalnu policiju", sad, šta smo se mi nakon Plitvica nalazili u zagrebu u toj jedinici očiti ne važi jer se tada nisam sjetio tražiti prvo rješenje pa onda ići, kao što to nije niko ni tražio jer je normalno da ideš gdje te rasporede a birokracija bi trebala odraditi svoj dio posla., :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija