Jump to content

Kako uistinu odvjetnici žive u Hrvatskoj?


frik

Preporučene objave

Bok svima,

 

Sam naslov govori što mene zanima. svi ste upoznati kako većina građana smatra kako su odvjetnici bogati, pokvareni, korumpirani i slično. e sad mi uistinu radimo jedno istraživanje na tu temu i volio bih kad bi svatko od vas iskreno i objektivno rekao što misli je li istina da odvjetnici jako dobro žive ili samo prosječno kao. Kolika su uistinu primanja jednog odvjetnika koji nije u privatnoj praksi. Kakav je odnos prema mladima koji odrađuju godinu pripravničkog. Hvala vam svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

eh, da je samo 3.500 kn... ima ih kojima je plaća manja, al treba dobiti posao, zato se nitko ne buni.

frik je napisao:

Frend i ja radimo u agenciji za istrazivanje s tim da je on pravnik, ja nisam i slusam njega pa rekoh da vidim kak ostali misle pa da probamo sto vise izvuc :)

ozbiljno misle produzit na 5 godina?!kak to ...to nema smisla i logike ?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Ja sam uistinu čula od djevojke koja se zapošljavala kao pripravnik prije 1,5 godinu u Splitu da će raditi u odvjetničkom uredu za besplatno, tj. umjesto plaće će joj se uplaćivati doprinosi i da je to u Splitu normalna praksa, ne može ništa bolje naći. Ili nisam dobro zapamtila, pa je ona sama morala davati lovu za te doprinose (valjda joj to roditelji moraju financirati). Ostala sam užasnuta. S obzirom na odvjetničku tarifu, ne razumijem - za ovakvo što nema potrebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

marija_1495 je napisao:

Ja sam uistinu čula od djevojke koja se zapošljavala kao pripravnik prije 1,5 godinu u Splitu da će raditi u odvjetničkom uredu za besplatno, tj. umjesto plaće će joj se uplaćivati doprinosi i da je to u Splitu normalna praksa, ne može ništa bolje naći. Ili nisam dobro zapamtila, pa je ona sama morala davati lovu za te doprinose (valjda joj to roditelji moraju financirati). Ostala sam užasnuta. S obzirom na odvjetničku tarifu, ne razumijem - za ovakvo što nema potrebe.

To je i danas normalna praksa koliko čujem :(:palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija