Jump to content

kazna za nenošenje prometne


rizla001

Preporučene objave

ihaaaj,

evo me nazad

 

priča ide ovako:

vozim se ja, zastanem na zebri, propuštam pješake, razgovaram na mobitel s jednom, a vrtim volan (onak ko baja) drugom rukom....

ugledam murjaka, bacim mobać ali prekasno.

na kraju mi kaže da će mi zapisat samo kaznu šta nemam prometnu (student sam znate...ne) i da je to 300kn.

zapisao me u svoj blokić i kaže moš ić

e sad, nije me tražio ni da šta potpišem, niti mi dao kakvu uplatnicu, dal kad mi stigne kazna (reko je samo za prometnu) dal da pišem žalbu i kako bi to trebalo izgledat...

reko mi je da će stić u roku 10 dana

 

hvala unaprijed :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

rizla001 je napisao:

evo stigla kazna za mobitel 400kn.

došao poštar al sam mu reko da vrati u poštu (da se u međuvremenu mogu ovdje posavjetovat)....

 

šta da sad radim, dal da to odem podić ili ne, ako da da mi pokažete kako da napišem žalbu....

 

hvala

 

Stari,

 

obavezno odi to podići u poštu.

 

Ukoliko to ne podigneš, poštar može napisati da si odbio primitak (druga je stvar da te nije našao) tako da sud to može objaviti na oglasnoj ploči i može postavti pravomoćno a da toga nisi ni svjestan.

Kada podigneš javi nam točno što si podigao i o čemu se radi pa ćemo ti smisliti nešto ili se javi privatnom porukom.

 

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija