Jump to content

gradnja kuće


imported_NATAŠA1501143908

Preporučene objave

  • 10 mjeseci kasnije...

dobro večer neznam da li ima a vjerovatno ima nisam mogla naći zanima me sljedeća informacija ,nešla sam zemljište sa započetom gradnjo kuče od 90m2priključci su ispred kuče ,ima samo lokacijsku dozvolu,pa me zanima da li itko zna koliko bi me došla građevinska dozvola i koliko bi me došli priključci struja ,voda ,plin,mjesto velika gorica pa ako mi itko može pomoći bila bi zahvalna hvala. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

NATAŠA je napisao:

Ukoliko je u katastarskom planu ucrtana zgrada dali mi je potrebna građevinska dozvola da bi na tom istom mjestu sagradila novu zgradu?

 

Porebno je ishoditi Rješenje o uvjetima gradnje za zamjenski objekat.

Iznos komunalnog doprinosa koji trebate platiti za gradnju novog objekta umanjuje se za volumen postojećeg.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

joszde je napisao:

dobro večer neznam da li ima a vjerovatno ima nisam mogla naći zanima me sljedeća informacija ,nešla sam zemljište sa započetom gradnjo kuče od 90m2priključci su ispred kuče ,ima samo lokacijsku dozvolu,pa me zanima da li itko zna koliko bi me došla građevinska dozvola i koliko bi me došli priključci struja ,voda ,plin,mjesto velika gorica pa ako mi itko može pomoći bila bi zahvalna hvala. :-o

 

Za odgovor je bitno da navedete kada je ta lokacijska izdana (godinu).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija