Jump to content

zagreb -> osijek?!


fabiana

Preporučene objave

Ja sam studirala u Osijeku i polagala sve ispite ovdje. Moj savjet je da se ne prebacuješ ukoliko nisi položila trgovačko ugovorno pravo i pravo društava. Naime, na osječkom faksu profesor tih predmeta nadaleko je poznat kao razlog prebacivanja Osječana na faks u Split i Rijeku (dok se još moglo). A što se tiče GPP-a...žena koja to sada predaje je pekla zanat kod Uzelca i preuzela sve njegove metode...tako da dobro razmisli...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam faksom u Osijeku i više nego zadovoljna. Lakše je nego u Zagrebu, još nema ni te glupe komisije pa je i psihički pritisak manji. Kad god nisam položia ispit to je isključivo iz razloga mog nedovoljnog znanja. Što se tiče GPP-a, baš danas sam ga položila. Profesorica je super, pomaže maksimalno i na najbanalnijim stvarima. Sve sam naučila po skripti, knjigu ni pogledala i prošla. Jelinića (Pravo društava i Trgovačko) krećem sad učiti. Svi koji su prošli kažu da se ne treba obazirati na priče da je on neka baba roga i sl. Čovjek traži znanje i to je to. Mislim, glupo je očekivati prolaz ako stvarno nisi naučio.

Sve u svemu, nećeš požaliti ako pređeš. Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kad sam ja studirala, ponedjeljkom se nisu čitali točni odgovori iz testova na GPP-u, a prolaznost na pismenom je bila max. 10 ljudi a ne kao sada 30-tak i više. Znači, neke se stvari ipak mijenjaju na bolje. Iako, ne treba isključiti činjenicu da faks gubi lovu koju Osječani odnesu u Split pa da su profesori morali olabaviti kriterije...i nije bez vraga prosjek studiranja na osječkom pravnom 7,6 godina, nije moguće da svi koji studiraju na tom faksu nisu u stanju završiti u roku i da nam treba još skoro duplo vremena...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U pravu si, neke stvari se mijenjaju i to je super. Iz nekih ispita se povećala prolaznost. Ima dosta ljudi koji turistički izađu na ispit i onda ispadne da je od 200 njih ispti prošlo 20-ak, a nigdje ne piše koliko ih je odustalo. Faks je sam po sebi težak i zahtijeva dosta učenja. Tebi svaka čast što si ga završila! Divim ti se! Nadam se da ću i ja iduće godine biti gotova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nije teško ništa što se nauči (barem bi tako trebalo biti), ali je pismeni iz TP i PD zafrknut.. ne toliko po pitanjima, koliko po tome što možeš sve točno odgovoriti a ne proći.. pismene ispravlja asistentica Akšamović, i o njezinom čisto subjektivnom kriteriju ovisi hoćeš li imati priliku doći do usmenog..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija