Jump to content

Savjetujte !!!


ante3

Preporučene objave

Prijatelj mi je bio pripadnik HVO, ranjen je i ima status RVI. Prije nekoliko dana bio je na komisiji u Splitu i odbili su mu mirovinu. Sada ne zna šta mu je dalje činit, da li sačekat pa obnova postupka (ima li uopće pravo na to) ili nešto drugo. Ako netko ima koristan savjet dobro bi mu došao.

Pozdrav svima!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da ne duljim, ako je podnio zahtjev za mirovinu po Međudržavnom sporazumu jedan od osnovnih uvjeta je ranjavanje ili zatočeništvo.

E sada, kažeš da je ranjen i da je dobio odbijenicu. Moguće nije jedini, ima ih . . .

 

Postoji niz faktora koji su odlučujući u rješavanju mirovine, vjerojatno to zna i sam.

Ali ono što želim reći je da ako je pravi RVI (znaš na što mislim 92/95), neka kontaktira Područnu službu ili referenta tamo gdje mu je predmet zaprimljen i oni će mu zasigurno reći što mu je činiti. Mislim da sam negdje u novinama „Dnevni list“ pročitala da će se imati pravo, nakon 6 mjeseci ići na obnovu postupka (za one koji nisu prošli) izraz koji upotrebljavaju invalidi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija