Jump to content

Koliki rok između predugovora i ugovora


Jassmine

Preporučene objave

Sklopila sam Predugovor o kupoprodaji nekretnine u 02.mj.2005.g. Koliki je rok za sklapanje Ugovora? Nisam poslije toga sklopila Ugovor o kupoprodaji nekretnine, niti sam predugovor prijavila poreznoj upravi, niti sam se uknjižila na predmetnu nekretninu. Sada imam problem i pitanje. Šta mi je dalje činiti....dali da sklopim Ugovor o kupoprodaji i predam ga poreznoj upravi i u gruntovnicu da se uknjižim? Mući me cijena predmetne nekretnine, jer u 2005.g. cijena je bila bitno niža nego danas. Koliko imam spoznaja uz kupoprodajni Ugovor moram priložiti poreznoj i račun od prodavatelja, a račun prodavatelja je iz 03.mj.2005.g. Molim savjete i pomoć šta da dalje napravim!!! Hoće li biti problem cijena, račun iz 2005.g. i pitanja poreznjaka kako to da sad prijavljujem Ugovor o kupoprodaji, a račun je iz 2005.g.? Veliko hvala svima koji će mi pomoći riješiti moju lijenost!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija