Jump to content

25.GODINA IZVANBRAČNE ZAJEDNICE,A SAD KRAJ!!!!


anonimno

Preporučene objave

Ovo pišem u ime moje prijateljice i njene majke koje trenutno nisu u mogućnosti pisati.Naime, majka je bila 25.godina u izvanbračnoj vezi sa jednim čovjekom.Od toga 14.godina žive zajedno.Ima čak i dijete sa njim(od rođenja toga djeteta i žive skupa).Sada se razilaze!Žena je prije veze s gospodinom imala jedan stan koji je za vrijeme veze prodala(tada su već živjeli skupa) i kupila drugi.Također posjeduje vikendicu na moru koja je izgrađena na samom početku veze kada još nisu živjeli skupa.I stan i vikendica glase na majku!Moja prijateljica je njeno dijete iz prvog braka!Naravno,sada se pitaju ima li gospodin kakva prava na njenu imovinu(s obzirom da nije ništa uložio ni u kupovinu stana,ni u izgradnju kuće) i što da učine?Također pitaju ima li kakvog smisla spašavati stvar hitnim prepisivanjem imovine na djecu?Ja sam preporučila dobrog odvjetika,ali one ipak žele čuti vaše mišljenje jer su očajne!!!MOLIM POMOĆ!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

One se samo boje da bi on mogao sada tražiti nužni dio!Tj.boje se za ovaj stan koji je majka prodala i kupila drugi!To se dogodilo kada je njihovo dijete već rođeno!Može li on iako stan glasi na nju tražiti dio uz tvrdnju da je ulagao u taj stan npr.namještaj itd...Mora li on za to imati neke dokaze ili će mu sud samo tako povjerovati?Ja sam mišljenja da on nema tu što tražiti i stan i vikendica su majčini,pa glase SAMO na nju,ali nisam kompetentna osoba za takve tvrdnje?Ona se naravno sada boji i za svoje prvo dijete(moju prijateljicu)!Nije valjda stvarala čitav život da joj ovaj sada otme njezino,a nikada nije ništa konkretno uložio!!!Hvala na odgovoru,a ako netko još nešto zna neka napiše!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija