Jump to content

Prigovori na rad urednika i moderatora


Floki

Preporučene objave

Dobro, zašto mi stalno brišete postpis? Prvo, nigdje u pravilima nije zabranjeno da smijem imati potpis (da je zabranjeno, ta opcija ne bi ni postojala na forumu). Drugo, nigdje nije regulirano kako bi potpis trebao izgledati. I treće, moj potpis je sasvim običan, uopće nije vulgaran ili ne znam kakav, da bi zahtijevao intervenciju modova i admina i njegovo uklanjanje. A da se vidi o čemu se radi, ostavljam potpis ovdje (jer će mi tekst iz potpisa vjerojatno biti ukolnjen). Te molim očitovanje urednika iz kojeg razloga mi non-stop brišu potpis!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Inače ste mi stavrno super, ali ovo brisanje (za koje ne znam ni razlog!) me izluđuje!

 

A sve da sad i postoji razlog, nije zabranjeno pravilima foruma!

 

A ono što nije unaprijed uređeno kao zabrana, ne smije se ni kasnije proizvoljno sankcionirati!

 

Mada.. uopće ne kužim što vam smeta moj postpis...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moderatori i administrator zadržavaju isključiva i sva prava procjene kad je neka tema ili objava izašla iz okvira pristojnog i poželjnog oblika komuniciranja, kao i načina djelovanja u takvim slučajevima. Moderatori i administrator nisu dužni davati obavještenja ili obrazloženja o razlozima poduzimanja takvih radnji.

 

Dio tvog profila nisi iskoristio za potpis (za što je predviđen) već za oglas u kojem tražiš posao. Ja ti želim da posao što prije pronađeš i da ne oglašavaš u svakoj temi u kojoj sudjeluješ da tražiš posao jer to izgleda vrlo ružno i baš nije u obliku najpristojnijeg oblika komunikacije.

 

Za takve oglase ima predviđen podforum "Pravna burza" ili "Posao" pa oglas stavi tamo, gdje mu je i mjesto.

 

U jednu ruku i sam sebe dovodiš u neugodnu situaciju glede procjene svojih odgovora i informacija od strane drugih korisnika (a tvoji su odgovori dosta kvalitetni) pa na kraju sve to "ukakaš" onim oglasom u potpisu u kojem piše da tražiš posao.

 

 

 

Tema preseljena u knjigu gostiju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki, ideš na živce. Lijepo sam te kontaktirao porukom i objasnio ti zašto traženje posla putem potpisa u profilu nije prikladno te ti se tom prilikom još i ispričao što sam taj neprikladni oglas obrisao, i zamolio te da to više ne činiš.

 

Unatoč tome ti si to učinio još dvaput nakon toga.

 

Da si čitao pravila foruma šošta bi ti bilo jasnije. Njihova točka 9 eksplicitno kaže:

Moderatori i administrator zadržavaju isključiva i sva prava procjene kad je neka tema ili objava izašla iz okvira pristojnog i poželjnog oblika komuniciranja, kao i načina djelovanja u takvim slučajevima. Moderatori i administrator nisu dužni davati obavještenja ili obrazloženja o razlozima poduzimanja takvih radnji.

 

Ovo je privatna stranica, i pravila određuju isključivo oni koji njome upravljaju, bez obzira da li su ona općenito propisana, ili su ona donesena na osnovi osobne procjene osobe koja administrira ovaj portal za svaki pojedini slučaj. Zaista imamo pametnija posla nego trošiti svoje vrlo oraničeno vijeme i energiju u nadmudrivanju s tobom. Ovime si zaradio privremenu suspenziju korisničkog računa. Zatraži za par dana novu šifru.

 

A na temu ide lokot. Pametnije bi bilo da nije ni pokrenuta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija