Jump to content

skripta za državni stručni ispit


aris69

Preporučene objave

  • Odgovora 1,2k
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

najviše su sudjelovali

Objavljene slike

piroman,hvala....spasil si mi sexualni život...skripta je bila za moju ženu koja je morala polaganti dsi a već je bila luda ko šlapa....doma mi ne radi printer pa sm to morao napraviti na poslu...stoga ja to isprintah,donjeh doma zmajbabi i ona to uredno riješi....jest da je do tada već puno toga naučila(nije bedasta,to moram priznati)ali su joj pitanja i odogovori daleko više olakšali stvar....i sad ja nakon njenog polaganja opet uživam uz svoju ženku...a u prošlih mjesec dana to nisam smio ni mislit...grizla ko pirana....)))

još jednom hvala.....

ps.svima kojima treba dsi rado ću poslati jer možda je netko u istoj frci kao i ja....ne direktno ali je...:)))

pozz svima...:::)))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Molim Vas ako netko ima skriptu iz predmeta Službenički odnosi nadopunjenu s onim dijelom koji se odnosi na zaposlene u općinama i gradovima (zakon o državnim službenicima i namještenicima, etički kodeks i zakon o radu), pošaljite mi ju na mail: galic.zana@gmail.com

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Piroman,

koristim priliku da se zahvalim na skripti poslanoj prije dva mjeseca te ujedno pitam je li (najnovija) skripta koja se spominje u gornjim postovima ta ista koju si ti meni poslao (pogotovo mislim na Sluzbenicke odnose o kojima je gore rijec u kontekstu nekih novih dijelova koji nisu u onoj skripti)? Zahvaljujem...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na seminar je vrlo dobro otići. Stvarno vam kažu ono što je najbitnije, a ustvari to i ispituju. Isplati se jer kad krenete s učenjem izgubiš se u onim silnim zakonima. Ja sam učila iz bilješki s predavanja, a nakon toga pročitala svaki zakon da eventulno nadopunim one stvari koje mi nisu bile jasne i položila. To vam je sasvim dovoljno. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima li koji pravnik koji je bio na ovom roku u rujnu?uskoro je moj red pa me zanima kakva su pitanja za tu struku s obzirom sam čula da je nešto teže,odnosno da traže od pravnika više znanja.i da li netko sa sigurnošću zna, koliko je poglavlja u pregovorima sa EU Hrvatska otvorila, koja su i koliko je, odnosno je li uopće, zatvorila i koja su to?hvala unaprijed ako netko odgovori

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

usput, ako još netko polaže isti dan (7.11.), nek se javi, pogotovo ako posebni dio polaže iz odnosa s javnošću i protokola, zanimaju me pitanja i literatura!!! Meni su rekli da je literatura za ovaj posebni dio sljedeća: Zakon o ustanovama, Zakon o medijima, Zakon o pravu na pristup informacijama,Zakon o HINI, Zakon o elektroničkim medijima, Zakon o elektroničkom potpisu. Sve je to ok za odnose s javnošću, ali što je s protokolom?! Tu ne nađem nikakvu literaturu... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija