Jump to content

skripta za državni stručni ispit

Preporučene objave

• odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

piroman,hvala....spasil si mi sexualni život...skripta je bila za moju ženu koja je morala polaganti dsi a već je bila luda ko šlapa....doma mi ne radi printer pa sm to morao napraviti na poslu...stoga ja to isprintah,donjeh doma zmajbabi i ona to uredno riješi....jest da je do tada već puno toga naučila(nije bedasta,to moram priznati)ali su joj pitanja i odogovori daleko više olakšali stvar....i sad ja nakon njenog polaganja opet uživam uz svoju ženku...a u prošlih mjesec dana to nisam smio ni mislit...grizla ko pirana....)))

još jednom hvala.....

ps.svima kojima treba dsi rado ću poslati jer možda je netko u istoj frci kao i ja....ne direktno ali je...:)))

pozz svima...:::)))

Podijeli na drugim stranicama
  • 4 weeks later...

Molim Vas ako netko ima skriptu iz predmeta Službenički odnosi nadopunjenu s onim dijelom koji se odnosi na zaposlene u općinama i gradovima (zakon o državnim službenicima i namještenicima, etički kodeks i zakon o radu), pošaljite mi ju na mail: galic.zana@gmail.com

Hvala unaprijed!

• 3 weeks later...

Piroman,

koristim priliku da se zahvalim na skripti poslanoj prije dva mjeseca te ujedno pitam je li (najnovija) skripta koja se spominje u gornjim postovima ta ista koju si ti meni poslao (pogotovo mislim na Sluzbenicke odnose o kojima je gore rijec u kontekstu nekih novih dijelova koji nisu u onoj skripti)? Zahvaljujem...

Na seminar je vrlo dobro otići. Stvarno vam kažu ono što je najbitnije, a ustvari to i ispituju. Isplati se jer kad krenete s učenjem izgubiš se u onim silnim zakonima. Ja sam učila iz bilješki s predavanja, a nakon toga pročitala svaki zakon da eventulno nadopunim one stvari koje mi nisu bile jasne i položila. To vam je sasvim dovoljno. :palac:

Ima li koji pravnik koji je bio na ovom roku u rujnu?uskoro je moj red pa me zanima kakva su pitanja za tu struku s obzirom sam čula da je nešto teže,odnosno da traže od pravnika više znanja.i da li netko sa sigurnošću zna, koliko je poglavlja u pregovorima sa EU Hrvatska otvorila, koja su i koliko je, odnosno je li uopće, zatvorila i koja su to?hvala unaprijed ako netko odgovori