Jump to content

skripta za državni stručni ispit


aris69

Preporučene objave

  • Odgovora 1,2k
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

najviše su sudjelovali

Objavljene slike

da se i ja prikljucim potraznji skripte... :)

 

 

Molim skriptu na: tmav0411@net.hr

 

Unaprijed hvala!

 

 

I pitanje, polazem za rad u poreznoj upravi, dobio sam rjesenje za stalni radni odnos na mjesto administrativnog

referenta a radim na mjestu upravnog referenta.

 

Imam SSS.

 

Sad me zivo zanima sta ce me pitati? Da li po:

mom rjesenju ili

po poslu koji radim ili

po strucnoj spremi koju imam?

 

 

Jos jednom hvala za skriptu....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

astrid-f je napisao:

evo i ja kao i ostali ljubazno molim da mi netko pošalje aktualnu skriptu za državni ispit. :-)

 

koliko dugo vam je trebalo da se spremite za taj ispit? po količini svega imam osjećaj da će mi trebati minimalno 6 mjeseci. :-?

 

hvala unaprijed

 

 

ah, lude mene!

 

zaboravih napisati svoj e-mail: astrid.astrid.zg@gmail.com

:crven:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

astrid-f je napisao:

evo i ja kao i ostali ljubazno molim da mi netko pošalje aktualnu skriptu za državni ispit. :-)

 

koliko dugo vam je trebalo da se spremite za taj ispit? po količini svega imam osjećaj da će mi trebati minimalno 6 mjeseci. :-?

 

hvala unaprijed

 

 

ah, lude mene!

 

zaboravih napisati svoj e-mail: astrid.astrid.zg@gmail.com

:crven:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Još nisam prijavila DSI pa molim nekoliko informacija:

1. koliko se čeka od prijave do polaganja, jer namjeravam prijaviti u 4mj da bi polagala u 5mj.

2. koliko je dovoljno vremena za učenje prije ispita

3. da li je dovoljno učiti po skripti koja kruži ovim stranicama ili je to stara skripta

4. ako postoji neka novija skripta molila bih da mi pošaljete na mil ncopic7@gmail.com

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Još nisam prijavila DSI pa molim nekoliko informacija:

1. koliko se čeka od prijave do polaganja, jer namjeravam prijaviti u 4mj da bi polagala u 5mj.

2. koliko je dovoljno vremena za učenje prije ispita

3. da li je dovoljno učiti po skripti koja kruži ovim stranicama ili je to stara skripta

4. ako postoji neka novija skripta molila bih da mi pošaljete na mil ncopic7@gmail.com

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako ima tko tu famoznu skriptu, za opci dio, sto noviju - molim da mi proslijedi na

 

 

suzich_q@hotmail.com

 

 

treba jednom prijatelju koji nije pravnik i tesko mu je uciti iz zakona. ja sam ucila iz zakona pa mu ne mogu bas puno pomoci, a skriptu nisam nikad niti imala.

inace, kome trebaju zakoni, neka javi, no polagala sam 2006., pa moguce se nesto mijenjalo. sama sam ih sve procistila jer nisam nigdje mogla naci prociscene tekstove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

e da zaboravih rec da sam pravnik, pa ako tko ima nesto pored skripte za DSI opći dio i pitanja neka, posebno bi mi od pomoći bio dio vezan za sluzbeničke odnose a vezano za zaposlene u gradovima..općinama...dakle stagod netko ima ako može proslijedit na sara.antonic@gmail.com

hvala vam ljudi puno i sretno svima!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima!!!

Ima nas puno za DSI, vidim, evo i mene. Ako bih i ja mogla dobiti što noviju skriptu za opći dio bila bih JAAAKOOOO zahvalna. I moje kolegice koje idu sa mnom na ispit.

Također, ako ima tko za stručni dio komunalno gospodarstvo, prostorno planiranje.

Mail je milica@omisalj.hr

 

Unaprijed svima zahvaljujem!!!!

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najprije pozdrav svim supatnicima!

 

Ovakva je situacija-zapela na porodiljnom, radim u općini, ne napravih stručni ispit, a izbori su tu :misli:

 

Dakle, prvi upit znalcima: mogu li pristupiti na polaganje stručnog za vrijeme porodiljnog i mogu li tražiti od poslodavca da mi isto plati?

 

Drugo: molim novu skriptu za opći dio, i ako imate za posebni (mislim da me kači Uredsko poslovanje, nadam se da sam u pravu).

 

Unaprijed se zahvaljujem na pomoći.

 

Mail: mnatali8@gmail.com

 

:mase1:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija