Jump to content

skripta za državni stručni ispit


aris69

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...
  • Odgovora 1,2k
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

najviše su sudjelovali

Objavljene slike

sosa je napisao:

Molim također da mi pošaljete skriptu za DSI, i ako netko ima još materijala iz područja financije i proračun, na mail: marin.cavic@opcina-starigrad.hr

 

puno hvala

 

 

I ja bi također molila da mi pošaljete ako je moguće skriptu i materijale za financije na mail: g.lukic@suma-ss.hr

 

Unaprijed hvala :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim vas, ima li tko novu skriptu za DSI za izmjenama i dopunama? Učila sam iz zakona i sad mi treba skripta za završno ponavljanje, ali sam otkrila da su one koje imam stare 2-4 godine i zato neupotrebljive. DSI mi je u ponedjeljak, tako da mi je stvarno hitno. Probala sam skinuti one stavljene na file factory, ali mi se link za preuzimanje ne pojavljuje ni nakon pola sata, nego samo obavijest da bi se trebao pojaviti za 30. Pomoć, molim!

 

Ako mi tko može poslati ažurnu skriptu na mail:

 

marinagrsk@yahoo.co.uk

 

Puno hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

juddal je napisao:

Da li netko ima novi "SUSTAV LOKALNE I PODRUČNE SAMOUPRAVE"? Vidim da je u ovoj skripti sto "kruzi" stara verzija a nesto se mijenjalo ove godine. Ima li tko nesto, neki link na izmjene... Thx!

 

Da odgovorim sam sebi na pitanje a mozda ce jos nekom trebati.

Dakle nove izmjene su stupile na snagu 18. svibnja 2009. a sto se promjenilo mozete pogledati ovdje:

http://tinyurl.com/mdwkay

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Jel mi može netko objasniti što sve treba za državni stručni ispit za sudskog zapisničara na prekršajnom sudu? koji sve zakoni trebaju za usmeni i što se polaže i kako na posebnom dijelu?? hvala unaprijed!!!

ako ima netko nekakvu skriptu koja može pomoći može mi poslati na mail

ljiljanavk@gmail.com

 

HVALA UNAPRIJED! :predaja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ljiljanaa je napisao:

Jel mi može netko objasniti što sve treba za državni stručni ispit za sudskog zapisničara na prekršajnom sudu? koji sve zakoni trebaju za usmeni i što se polaže i kako na posebnom dijelu?? hvala unaprijed!!!

ako ima netko nekakvu skriptu koja može pomoći može mi poslati na mail

ljiljanavk@gmail.com

 

HVALA UNAPRIJED! :predaja:

 

I meni bi trebale iste informacije, pa ako netko ima najnoviju skriptu bila bih zahvalana da mi je pošalje na mail maljkovicb@gmail.com :place::place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobri ljudi zar nitko ama baš nitko nema najnovije skripte za polaganje državnog stručnog ispita za VSS opći dio1 Dajte molim pomozite nije za mene nego za kolegu koji je u panici jer ima toliko posla i malo vremena za proučavanje sve preporučene literature!

Mail: stipanka@gmail.com. Unaprijed hvala svima koji se odazovete :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

I ja bih molila, ukoliko postoji koja dobra duša da i meni pošalje neku dobru, noviju skriptu na mail:

nocnimoro@yahoo.com

Hvala, hvala puno.

I pitanja i savjeti su dobro došli...

Naime, još ni nisam počela učiti pa nisam baš ziher kaj me čeka... nemam baš neki strah... sam u pravu?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima!

Molila bih, kao i vecina ovdje, neku dobru dusu ;-) da mi posalje najnoviju skriptu za DSI za VSS na mail: marina8@net.hr

Ukoliko netko ima posebni dio iz opce uprave (radim u Upravnom odjelu za samoupravu i opće poslove u Gradu)- sve vezano za udruge, mjesne odbore, građanske inicijative, lokalna samouprava...bila bih jako zahvalna ako mi itko moze pomoci :namiguje:

Unaprijed se zahvaljujem i nadam se da postoji netko tko moze i zeli pomoci :palac: ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

malu

Pozdrav svima!

Molila bih, ovdje, neku dobru dusu ;-) da mi posalje najnoviju skriptu za DSI za VSS na mail: alma.aleksic@gmail.com

Radim u ministarstvu poljoprivrede...bila bih jako zahvalna ako mi itko moze pomoci

Unaprijed se zahvaljujem i nadam se da postoji netko tko moze i zeli pomoci :palac: ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bok svima!

 

evo i mene s mukama zvanim DSI :kavica: ...

Još ne znam datum polaganja, al pretpostavljam da će Dan D biti krajem 11. il početkom 12. mj. Uglavnom, kao i svi ovdje, molila bih ako netko ima noviju skriptu za polaganje da mi pošalje na mail (andy.krznar@gmail.com). Ja imam neku od 15.10.2007. - nije baš najfriškija, al ako je netko zainteresiran, šaljem.

 

Za novu skriptu bila bih vrlooo zahvalna! :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok svima,

 

ovdje je jedna Vaša kolegica i kolega koji muku muče sa STAROM skriptom iz DSI-a. Ako netko posjeduje NOVU skriptu ili knjgu iz spomenutog MOLIMO VAS da nam se javite na: davor.bbc@gmail.com ili na: 091/5488986, kako bi nam je ustupili ili kako bi se dogovorili oko cijene!!!

 

Frka nam je,

 

HVALA

 

Pozdrav od Davora

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam novu skriptu (ažuriranu koju sam presložio od starih skripti i knjige) i novu knjigu koju prodajem ("Program općeg dijela državnog stručnog ispita - Zbirka propisa", V. izmijenjeno i dopunjeno izdanje, srpanj 2009. - Novi informator, sačuvana kao nova, kupljena u rujnu).

Položio sam ispit u prošli petak (16.10.) i dobitna kombinacija je skripta plus knjiga (sva pitanja su bila iz skripte).

Koga zanima neka mi se slobodno javi na mail: mario.kordic1@zg.t-com.hr.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijepi pozdrav svima!!

 

Naime, polazem DSI 28.11.2009, PUZ, radno mjesto-administrativni tajnik, SSS, posebni dio-upravno područje unutarnjih poslova. Bila bi jako zahvalna ako bi mi netko mogao poslati najnoviju skriptu, tj. sa najnovijim izmjenama i dopunama. Unaprijed se zahvaljujem!

E-mail: msoban1207@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ekipo, veliki pozdrav!

 

Sve nade ulažem u vas i vašu pomoć. Uskoro se bliži da i ja izađem na taj dobro poznati DSI, no naišla na problemček.

Molila bi sve dobre duše, koje su mi voljne pomoći, da mi na mail pošalju skriptu za radno mjesto administrativni tajnik, a najviše onu za posebni dio....nasljedila neke, ali tamo je sve na dugačko i naširoko napisano.

Hvala, hvala, hvala i 100 puta hvala. :klanja::pljesce:

 

Moja mail: missis.w11@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I meni treba hitno skripta,(rok mi je 20.11) blago me hvata panika, pa molim neku dobru dušu, ako ima najnoviju skriptu tj. ažuriranu za VSS da mi pošalje na mail:

martina04@net.hr

 

Navukla sam hrpu toga, nisam do sad provjeravala izmjene,, kad sam počela smračilo mi se!

 

Ako tko ima nešto tipa pitanje odgovor.

 

Unaprijed hvala

 

Nadam se da ćemo svi ovo preživjeti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Moze li mi netko poslati skriptu neku od najnovijih skripti za dsi pošto imam neku staru iz koje trenutno učim..Treba mi za SSS, a ovu što imam je za VSS i toga ima poprilično.

Pa ako netko ima volje i malo vremena zamolio bih ga da mi pošalje skriptu na mail :foby001@hotmail.com..

Hvala unaprijed..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pliz, stvarno je hitno!

Kolega me zeznuo i dao je skriptu za spremanje DSI nekom drugom (drugoj:), tako da sad nemam pojam od kud počet. Imam ispit 13.2. i lijepo vas molim ako mi možete poslati skriptu, bio bih vam jako, jako zahvalan. Pomagajte, pliz. (I stignem li uopće spremiti ispit?) Nešto malo učim iz zakona, al to će potrajati, pa trebam skriptu.

 

Unaprijed hvala!

 

bjonikel@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija