Jump to content

skripta za državni stručni ispit


aris69

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...
  • Odgovora 1,2k
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

najviše su sudjelovali

Objavljene slike

  • 2 tjedna kasnije...
evo meni je jedna dobra dušica poslala skriptu za opći dio, iz travnja 2012. nisam detaljno provjeravala koliko je ažurirana, čini se da jest.

uploadano na scribd, nadam se da nećete imat problema sa skidanjem:

 

http://www.scribd.com/doc/110041157/Skripta-Dsi-Travanj-2012

 

memyself2306, hvala ti puno :)

 

JE LI OVO DOVOLJNO ZA VSS:svejk:?

UFFFF! NADAM SE DA JEST:mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Sretan Božić svima.

Kao božićni poklon dobio sam polaganje DSI 12. siječnja. Molim, ako neko ima skriptu (noviju od one travanjske) da mi je proslijedi na drazen.palaic@gmail.com

Posebni dio mi je iz upravnog područja odnosi s javnošću i protokol.

Kakoav je postupak polaganja, na što obratiti pozornost i što učiti u ovom kratkom roku?

 

Zahvaljujem unaprijed i vodim na kavu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sretan Božić svima.

Kao božićni poklon dobio sam polaganje DSI 12. siječnja. Molim, ako neko ima skriptu (noviju od one travanjske) da mi je proslijedi na drazen.palaic@gmail.com

Posebni dio mi je iz upravnog područja odnosi s javnošću i protokol.

Kakoav je postupak polaganja, na što obratiti pozornost i što učiti u ovom kratkom roku?

 

Zahvaljujem unaprijed i vodim na kavu!

 

I ja idem 12. i u totalnoj sam komi, mislim da nema šanse da sve stignem...

Kak tebi ide s učenjem?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

VLADA REPUBLIKE HRVATSKE

Na temelju članka 57. stavka 2. Zakona o državnim službenicima (»Narodne novine«, broj 92/2005), Vlada Republike Hrvatske je na sjednici održanoj 25. svibnja 2006. godine donijela

UREDBU O POSTUPKU, NAČINU POLAGANJA I PROGRAMU DRŽAVNOG STRUČNOG ISPITA(Redakcijski pročišćeni tekst,'Narodne novine' br. 61/06, 145/12)

Na snazi i primjenjuje se od 27. prosinca 2012.

 

 

PRIJELAZNE I ZAVRŠNE ODREDBE

Članak 37.

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=align: left]Položeni ili priznati Ispit za obavljanje određenih poslova na temelju propisa koji su se primjenjivali prije stupanja na snagu ove Uredbe, smatraju se položenim ili priznatim Ispitom prema odredbama ove Uredbe.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=align: left]Ispit nije dužan polagati službenik koji je oslobođen obveze polaganja Ispita na temelju dosadašnjih propisa.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Članak 38.

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=align: left]Službenik koji ima položen ili priznat Ispit odnosno koji je oslobođen od obveze polaganja Ispita prema ranijim propisima, obvezan je položiti posebni dio Ispita ako je posebnim propisom utvrđena obveza polaganja Ispita za obavljanje određenih poslova na koje je raspoređen.

 

 

 

da li mi netko može ovo protumačiti???

hvala......[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

molila bi vas skriptu opći dio dsi i posebni dio - financije, visoka stručna sprema... hvala, tihanaa20@hotmail.com

 

Za opći dio mislim da možete učiti po pitanjima objavljenima na Internet stranicama Ministarstva Uprave http://www.uprava.hr/default.aspx?id=12916 (VSS). Osnovno iz područja UP i EU možete pronaći na http://www.uprava.hr/default.aspx?id=12208 (pitanja za SSS).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

piroman,hvala....spasil si mi sexualni život...skripta je bila za moju ženu koja je morala polaganti dsi a već je bila luda ko šlapa....doma mi ne radi printer pa sm to morao napraviti na poslu...stoga ja to isprintah,donjeh doma zmajbabi i ona to uredno riješi....jest da je do tada već puno toga naučila(nije bedasta,to moram priznati)ali su joj pitanja i odogovori daleko više olakšali stvar....i sad ja nakon njenog polaganja opet uživam uz svoju ženku...a u prošlih mjesec dana to nisam smio ni mislit...grizla ko pirana....)))

još jednom hvala.....

ps.svima kojima treba dsi rado ću poslati jer možda je netko u istoj frci kao i ja....ne direktno ali je...:)))

pozz svima...:::)))

 

pozzz. jeli mozda jos uvijek imas tu skriptu, pa da posaljes. hvala unaprijed. :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaci ovako... molim pomoc odnosno da mi netko napise sta ja sve uopce moram uciti... posto mentor i ostali koje pitam nemaju pojma... ja sam sss... u ugovoru sam na mjestu upravnog referenta u sanitarnoj inspekciji... e sad molim vas da mi lijepo objasnite kako to ide :) skripte ako moze saljite na milky.milkinis@gmail.com unaprijed se zahvaljujem :)

 

ps: imam jos dosta do ispita al posto nisam vec dugo strebala mislim da ce mi trebat i vise vremena :D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kad polažeš?? ja imam isto koordinaciju na posebnom dijelu, iz čega ćeš učiti???

Lijepo bih molio nekoga ako ima najnoviju skriptu za opći dio te skriptu iz posebnog djela - "europske integracije - koordinacija pretpristupne pomoći Europske unije Republici Hrvatskoj" da mi proslijedi na mail gordan_terzic@net.hr

Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Molim skriptu sa opći dio za VSS na mail: tomaz760@gmail.com.

Unaprijed hvala!

 

Pozdrav, ako si ti dobio na mail ili bilo tko, neka i meni pošalje skriptu za opći dio, VSS i slučajno, ako netko ide na posebni dio iz inspekcije rada-radni odnosa, neka mi se javi, a sve to na danijela.culej1986@gmail.com.. Hvala unaprijed =)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ljudi, molim vas da mi pošaljete najnovije izdanje skripte za VSS na mail petradomjanic@yahoo.com .

Hitno mi je ,znam da razumijete.

Hvala Vam puno:)

 

 

Nadopuna : Jel mi može netko ovdje ili na mail poslati što se promijenilo u zadnje vrijeme u općem dijelu, koji zakoni i na što bi trebali obratiti pažnju kad dobijemo skriptu?Tako bi mogla urediti neko starije izdanje ako mi netko posalje. Hvala vam jos jednom. Pilam malo jer mi je stvarno hitno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam hrpu papira oko sebe, neku stariju skriptu, zakone..ali pošto - ako ne kontam-štrebati ne mogu, MOLIM SKRIPTU ZA OPĆI DIO :)) všs - prvostupnica javne uprave... posebni dio ću imati očito radne odnose s kojim nemam veze, no bitno je to da sam od lipnja do danas usavršila kuhanje kava, krasopis u internoj dostavnoj knjizi i štrikanje rupa na "enovima" te slaganje listarića :P u registrator pod pravi kutem :palacdolje: HELP!

mail: maretiko@gmail.com :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

BOK SVIMA!

 

u privitku se nalazi skripta za DSI - opći dio. Jučer smo je kolega i ja završili skriptu (inače, radimo u Zagrebačkoj županiji) za naše vježbenike u Upravnom odjelu, a koji uskoro imaju ispit. Šaljem Vam 3 zipana DSI foldera sa svim poglavljima

rađeno za VSS, a time i za VŠS te SSS

Skripta je rađena prema NAJNOVIJIM ZAKONIMA sa svim izmjenama i dopunama, a pitanja iz ZUP/ZUS-a sam prilagodio prema pitanjima od (pretpostavljam) jednog profesora s pravnog fakulteta.

 

I NARAVNO, DONACIJE (pizza, kolači, ćevapi, palačinke i sl.) ZA DOBRO OBAVLJEN POSAO KOLEGA I JA PRIMAMO NA ADRESI:

Zagreb, Neboder EUROTOWER, Ulica Ivana Lučića 2a, 6 kat, soba 19 :zubo:

 

DSI_2013_1 dio.zip

DSI_2013_2 dio.zip

DSI_2013_3 dio.zip

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija