Jump to content

skripta za državni stručni ispit


aris69

Preporučene objave

  • Odgovora 1,2k
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

najviše su sudjelovali

Objavljene slike

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav, imam stručni ispit 26.04....za radno mjesto viši referent, VŠS...iz područja predškolski odgoj, osnovno i srednje školstvo...pa me zanima da li ima koga tko je već imao taj posebni dio??? Inače sam na stažiranju u županiji, u odjelu za prosvjetu, a po struci sam inženjer elektrotehnike, znači ovaj posebni dio baš i nema veze sa mnom :)...unaprijed hvala na pomoći :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...
ne treba vam nikakva skripta, ja sam bila prošli tjedan na ispitu i sasvim je dovoljno da samo dobro naučite sva ona pitanja sa stanice državne uprave, a šta se tiče posebnog dijela pismeni se sve koristi, a usmeni pita po pismenom tako da..

 

Namjeravam skinuti ta pitanja sa stranice Ministarstva uprave, međutim pitanja postoje samo za tri od šest cjelina koje trebamo naučiti za opći dio. Zanima me gdje se mogu skinuti pitanja koja obuhvaćaju područja; Službenički odnosi, Upravni postupak i upravni sporovi, Uredsko poslovanje i Osnove sustava EU?? Puno hvala na odgovoru! Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Namjeravam skinuti ta pitanja sa stranice Ministarstva uprave, međutim pitanja postoje samo za tri od šest cjelina koje trebamo naučiti za opći dio. Zanima me gdje se mogu skinuti pitanja koja obuhvaćaju područja; Službenički odnosi, Upravni postupak i upravni sporovi, Uredsko poslovanje i Osnove sustava EU?? Puno hvala na odgovoru! Pozdrav

 

ako nema pod VSS odi na pitanja za SSS

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
Pozdrav,

 

pozvan sam 6.9. na drzavni ispit. Zanime me jel ima netko skriptu za višu stručnu spremu... Ako netko ima mail je marin.babic88@gmail.com.. :) Posebni dio polažem kulturu a vidim da je ovdje svega a najmanje kulture pa me zanima jel zna netko nešto više? :)

 

Hvalaaaaa :)

 

Pozdrav,

 

Molim te, ukoliko ti je netko poslao skriptu opći dio za višu stručnu spremu da mi proslijediš na mail bkolak79@gmail.com. Posebni dio polažem iz porezne pa ukoliko netko ima skriptu molim da mi pošalje. Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Pozdrav svima,

Zamolila bih i ja ako netko ima novu ažuriranu skriptu iz općeg djela i EU za VSS da mi pošalje na mail itric.megi@gmail.com.

Hvala puno unaprijed!

 

PS: nakon koliko vremena pozovu na ispit nakon prijave za isti?

 

Mene je Grad Zagreb prijavio za ispit 30. rujna, rješenje sam dobila u petak a sam ispit će se održati 22. studenog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala puno na odgovoru!

Onda bih se ja trebala prijaviti ukoliko želim do Božića na ispit! :)

 

PS: učiš iz pitanja objavljenih na stranicama Ministarstva uprave?

 

Uglavnom + ova skripta koja je na forumu, a ZUP I ZUS cu iz zakona. Al mene više brine posebni dio, stavili su mi posebni dio socijalnu skrb, a radim u uredu koji baš i nema veze s time, odnosno nema veze ni sa čim iz ugovora o stručnom :D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne koristim baš forum pa ne mogu naći skriptu...

Posebni dio ide valjda prema prijavi vezano za naziv radnog mjesta, ja radim javnu nabavu pa će mi valjda to biti posebni dio (tako je bilo i I.put-2008. godine). :)

 

Pa trebalo bi tak biti. Samo je zanimljiivo da kolega koji samnom radi u istom uredu , isti posao.. dobio za posebni dio poslove opće uprave. Položio je ispit prije mjesec dana. Opće ne kužim kak je to moguće :D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav ljudi :)

polažem državni stručni ispit, no na ministarstvu uprave su sve uklonlili jer imaju novu web stranicu :/ može li mi netko pomoći i poslati skriptu, pitanja, odgovore bilo šta? na stručnom osposobljavanju sam u državnoj upravi trebala bih skriptu za višu stručnu spremu(3god) pa ako netko može pomoći i poslati na: marijana.peula@gmail.com HVALAA :D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo postavljeno

http://goo.gl/zUVcjv

 

 

Pozdrav ljudi :)

polažem državni stručni ispit, no na ministarstvu uprave su sve uklonlili jer imaju novu web stranicu :/ može li mi netko pomoći i poslati skriptu, pitanja, odgovore bilo šta? na stručnom osposobljavanju sam u državnoj upravi trebala bih skriptu za višu stručnu spremu(3god) pa ako netko može pomoći i poslati na: marijana.peula@gmail.com HVALAA :D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima! Malo mi je neugodno jer je ovo prvi post ali vidim da ima dobrih ljudi. I ja bih molio skriptu za DSI za višu, mail je:

Hvala unaprijed!

 

Pozdrav, molim vas može i meni skripta za VSS, na mail nata17091947@gmail.com?? PUNO HVALA!!!

 

Proslijedio sam na mail.

 

A ja imam jedno pitanje, o Zakonu o radu. Sa stranice Uprave:

 

6. Zakon o radu ("Narodne novine" 149/09 i 61/11), i to odredbe: Opće odredbe; Zaštita života, zdravlja, privatnosti i dostojanstva radnika; Radno vrijeme; Odmori i dopusti; Zaštita majčinstva; Sindikati i udruge poslodavaca; Kolektivni ugovori.

 

Pitaju li nešto drugo osim ovoga? Vidim da nema riječi o štrajku...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija