Jump to content

Vještačenje CZSS-a i kako ga izuzeti


zodax

Preporučene objave

Pozdrav!

 

U mojoj brakorazvodnoj parnici sudac je odredio CZSS-a kao vještaka za davanje mišljenja o meni, supruzi i malodobnom djetetu.

 

Ujedno sam pri drugoj instituciji ( Centar za kliničku psihologiju ) proveo vještačenje djeteta i sebe te je njihov nalaz drugačiji o zaključka CZSS-a.

 

Kako da navedeni nalaz prdložim sudu kao relevantan a izuzme vještačenje CZSS-a?

 

Hvala unaprijed

 

Lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zodax je napisao:

Pozdrav!

 

U mojoj brakorazvodnoj parnici sudac je odredio CZSS-a kao vještaka za davanje mišljenja o meni, supruzi i malodobnom djetetu.

 

Ujedno sam pri drugoj instituciji ( Centar za kliničku psihologiju ) proveo vještačenje djeteta i sebe te je njihov nalaz drugačiji o zaključka CZSS-a.

 

Kako da navedeni nalaz prdložim sudu kao relevantan a izuzme vještačenje CZSS-a?

 

Hvala unaprijed

 

Lijep pozdrav

 

Ne možeš ti izuzeti nalaz i mišljenje CSS-a, sud ocjenjuje po svojoj slobodnoj ocjeni predložene dokaze. Ti bi trebao napisati podnesak u kojem ćeš navesti da sudu prilažeš kao dokaz nalaz CKP za sebe i dijete, s obzirom na oklnost (navedeš koju). Ako smatraš da će ti pomoći da se kao svjedok sasluša doktor koji je donio nalaz i mišljenje, predložiš ga sudu kao svjedoka.

Koje će činjenice uzeti kao dokazane, i koje će dokazne prijedloge prihvatiti, sud odlučuje po svojoj slobodnoj ocjeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija