Jump to content

oduzimanje vozačke dozvole


iva29

Preporučene objave

prije 2 minuta, drot13 je napisao:

Nemoguće je reći od kad ti teče, jer to ovisi o dostavi tebi i policiji. Možeš pratiti aplikaciju ili provjeriti u svojoj policijskoj postaji.

Ok, hvala na odgovoru. Zvat cu ih sutra odmah ujutro. 2/3 bi trebalo biti i dalje moguce platiti?

I jos jedno pitanje, kako mogu znati kada je dan pravomocnosti? Je li to dan kada posta javi policiji da je nalog dostavljen? I naprimjer ako bi platio za 5 dana je li bi mogao dobiti zabranu nakon Uskrsa? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, uvijek imaš pravo na 2/3.

Praksa je pokazala da se dan pravomoćnosti jednostavno ne može pogoditi i nemoguće je išta prognozirati. Ako si ti dobio sada, teško je da će se to otegnuti do Uskrsa jer to policiji bude brzo dostavljeno, ali opet, ima iskustava da policija i malo kasni s unosom, stvarno je nemoguće naći neko jasno pravilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zvao sam postaju i kaže mi čovjek da očekujem da zabrana počne teći 16 dana od dana uručenja naloga. Kao dok dobiju dostavnicu je 8 dana pa onda od tog dana još 8.

 

Da, jos da nazovem u cet/pet opet jer nije još u sustavu ništa. 

uređeno: od goshe
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Imam jedno pitanje gdje mogu ici da mi zemu vozacku dozvolu jer su me zaustavili imam sam 1.98  u dvanaestom mjesecu a dobio sam resenje da u roku od dva mjeseca moram toliko i toliko platiti ali mi jos nisu oduzeli gdje mogu da idem pitati da mi cim prije oduzmu

 

prije 11 sati , Hrga30 je napisao:

Imam jedno pitanje gdje mogu ici da mi zemu vozacku dozvolu jer su me zaustavili imam sam 1.98  u dvanaestom mjesecu a dobio sam resenje da u roku od dva mjeseca moram toliko i toliko platiti ali mi jos nisu oduzeli gdje mogu da idem pitati da mi cim prije oduzmu

 

Da ja sam platio 2/3 kaj sam dobio ali mi nije jasno kako do sad jos nije oduzeta a vec bude dva mjeseca 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Pozdrav ,

Imam pitanje za drot13.

Ma buni me nešto što ste rekli. Naime u firmu u kojoj radim došla je obavijest da se traže podatci vozača...to sve ok , to sam ja i da po članku 53, stav . 4 moj prekršaj ( prekoračenje od 38km/h ) je kazna 3 000 - 7 000.

Ono što mene buni je da sam vidila da pišete da oduzimanje vozačke ne piše u obavijesti i da može stići sa rješenjem...ali sam i pročitala negdje gdje kažete da prema tom članku ukoliko je prvi prekršaj , nema oduzimanja vozačke.

Ja imam grijehe iz 2018 ...provjerila sam status, čisto , nema bodova nikakvih...jeli to možda znaći da onda meni ne ide oduzimanje vozačke ili se moram tresti dok ne dobijem riješenje?

Hvala vam puno na odgovoru i srdačan pozdrav 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija