Jump to content

Ambiciozni Floki


marija_1495

Preporučene objave

Evo, naišla sam slučajno na neku temu u Poreznom pravu gdje mojoj malenkosti osobno Floki popuje i kroz dugi članak daje upute kako da se ponašam na forumu postavljajući se iznad pravila Legalisa.

Iskreno sam se nasmijala :smijeh::smijeh::smijeh:

Hvala Floki!

Notarica ga je ispravila u skladu s pravilima i zaključala temu.

Čini se da Floki izgara od želje da bude moderator!

Molim vas, moderatori, ima li za to šanse? Kako se postaje moderator? Može li Floki ostvariti tu ambiciju ako se bude i dalje svojski trudio?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja uopće ne izgaram od te želje. Dapače, unaprijed se odričem te mogućnosti. Neka notarica solemnizira pa da bude pravovaljano :smijeh2::smijeh2::smijeh2:

 

Ja jednostavno volim pomoći drugima. Što mogu, takav sam. :neznam:

 

 

p.s. ja ću se i dalje svojski truditi (kao i drugi) jer su ljudi koji ovdje dolaze po savjet u nezavidnoj poziciji i svaka pomoć im je potrebna. Stoga ću odgovarati na sva pitanja koja na koja znam odgovoriti. A ono što ne znam, proguglati ću, pronaći u zakonu pa objaviti odgovor. Također, kod mene na stolu je hrpa zakona i knjiga - ono što ne znam iz glave, pronađem u literaturi. Rado pomažem i imam dosta slobodnog vremena (bar dok ne nađem posao) i ne vidim problem u tome da pomognem ljudima kojima je pomoć prijeko potrebna.

Dapače, meni je drago podijeliti svoje znanje s nekim. Isto tako, naučiti od nekoga nešto.

 

Zapravo nisam nikad mislio da će to nekome smetati. I da ću se morati opravdavati zbog toga.

 

Ali dobro, svatko ima pravo na mišljenje.

 

Sve ovo ću i dalje nastojati.

 

I ne mislim da zbog toga zaslužujem posebnu temu.

 

U svakom slučaju, hvala.

 

Lijep pozdrav od Flokija koji će se i dalje truditi odgovarati na upite korisnika :mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki se stvarno trudi i pomaže. I to je za pohvalu!

Ali je previše kritičan prema ponekim korisnicima, koji možda ne znaju toliko dobro iste stvari kao i on. Npr. to je bilo prema Mariji u više navrata, a i prema nekim drugim korisnicima.

Stoga je i moja reakcija u pravo nasljeđivanja bila namjerno "sa visine", zato da dođemo do zaključka da svi mi smrtnici možemo pogriješiti, pa čak i Floki. I da nije poželjno da nas zbog toga netko pokušava ušutkati ili omalovažavati. Jer se situacije lako mogu preokrenuti.

Kraj priče.

Zaključavam temu, jer Floki smatra da ne zaslužuje svoju temu.

:-D

 

A ovo je materijal za psihološke analize... Unaprijed...? Mogućnost..? :-D:-D:-D:-D

Floki je napisao:

Ja uopće ne izgaram od te želje. Dapače, unaprijed se odričem te mogućnosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija