Jump to content

Zaplenjen prostor


anonimno

Preporučene objave

Molim Vas pomozite mi!!!!!!!!!

Izdala sam lokal-motel i restoran pre 6 meseci. Osoba mi od tada nije platila nijednu mesecnu kiriju koja iznosi 3000 e. (15 000 ukupno).

Pri tome je napravio racun za struju od 2000e koji takodje odbija da plati. Moram da nagovestim da je osoba usla u lokal koji je bio potpuno opremljen sa sitnim i krupnim inventarom ( koja iznosi oko 200 000e) i nekoriscen. Nagovestavam da je osoba ulozila 1500e u separeje i posudje-sto je potrosni materijal i na osnovu ulozene sume novca odbija da plati sestomesecnu kiriju, i da regulise troskove elektricne energije kao i da napusti objekat-iako je dobio otkazni rok od 15 dana. Policija kaze da ne moze da reaguje sve dokle me fizicki i verbalno napadne, a u sudu kazu da proces moze da potraje i do 5 god. Sto podrazumeva i to da zakupac za to vreme bude u lokalu i nastavi da ne placa kiriju i ostvaruje prihode.

Da li mozete da mi pomognete, ja sam iz Beograda ( u slucaju da se zakoni razlikuju) ja nemam kome da se obratim...

Unapred zahvalna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija