Jump to content

Zamolba za DSI?


seawoolf

Preporučene objave

PRIJAVA ZA POLAGANJE ISPITA

 

Prijavu za polaganje ispita, službenik je dužan podnijeti najkasnije dva mjeseca prije isteka roka u kojem je dužan položiti ispit, a ne može ju podnijeti prije isteka probnog rada, pod uvjetom da je zadovoljio na probnom radu.

 

Službenik koji u toku rada u državnoj službi stekne stručnu spremu za jedan ili dva stupnja i raspoređen je na radno mjesto za koje je uvjet stečena stručna sprema, ne može podnijeti prijavu prije isteka šest mjeseci od trenutka rasporeda na radno mjesto za koje je uvjet stečena stručna sprema.

 

Zahtjev za podnošenje prijave za polaganje ispita podnosi se čelniku državnog tijela u kojem je službenik zaposlen. Čelnik tijela odnosno osoba koju on za to ovlasti razmatra zahtjev za podnošenje prijave, te ovjerava vjerodostojnost dokaza priloženih uz prijavu i prijavu bez odlaganja dostavlja ovom Uredu.

 

Uz obrazac prijave prilažu se sljedeći dokazi u preslikama:

 

* rješenje o prijmu u državnu službu odnosno o rasporedu na radno mjesto ili ugovor o radu,

* opis poslova radnog mjesta, s naznakom poslova koje službenik u većem dijelu obavlja,

* svjedodžba ili diploma o završenom školovanju,

* radna knjižica,

* te dokaz o promjeni osobnog imena, ako je ono mijenjano u odnosu na predočene isprave.

 

Središnji državni ured po primitku prijave, a na temelju dokaza priloženih uz prijavu utvrđuje u upravnom postupku da li službenik ispunjava uvjete za polaganje ispita i o tome donosi rješenje.

 

Središnji državni ured za upravu dužan je osigurati polaganje ispita do isteka utvrđenog roka za polaganje, ako je prijava podnesena u roku.

 

Napomena: Obrazac prijave za polaganje ispita može se kupiti u prodavaonicama „Narodnih novina" ili se može preuzeti sa Internet stranice ovog Ureda.

 

 

 

Obrazac imaš na netu a možeš ga kupiti i u NN

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
  • 2 godina kasnije...

Pozdrav.

Dali bi mi netko mogao pomoci i poslati internetsku stranicu s koje mogu skinuti obrazac/zamolbu za polaganje strucnog ispita za zdravstvo, tocnije ingenjera medicinske radiologije, moze pomoc i ovdje na forumu ili na e-mail adresu: saandra@net.hr

 

 

Unaprijed se svima zahvaljujem.

Ljudi pomoziteeeeeee, dosta mi je hitnoooo :-?

:palac::-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...

Polako se pripremam za polaganje državnog ispita i uskoro bih ga išli prijaviti. Moje bi pitanje, zapravo, bilo isto kao i u uvodnom postu. No, ponavljam ga ponovno jer po informaciji koju sam dobila uz tu zamolbu je potrebno ispuniti i taj obrazac sa stranice Ministarstva uprave. Kako o toj zamolbi kod njih nisam našla nikakve informacije, nisam sigurna radi li se, u biti, o istome obrascu, a, ako ne, što bi ona, zapravo, trebala sadržavati.

 

P.S. Ono što sam vidjela je ukratko ono što je i piroman naveo u svome postu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija