Jump to content

kako pronaći vlasnika nekretnine


osica

Preporučene objave

u gradu postoji trošna kuća u kojoj godinama nitko ne stanuje i zainteresirani smo za kupnju,

kako najjednostavnije i najjeftinije pronaći vlasnike ili barem broj čestice?

 

susjedi ne znaju, nije u vlasništvu grada, a na gruntovnicu i katastar se malo ustručavam otići jer nemam nikakvih papira ni podataka već smo adresu pa se bojim da će reći da se radi o "povjerljivim" podacima

 

osim toga izvod u katastru košta 70 kn, a takvih je kuća pun centar grada

 

probala sam u komunalnom poduzeću, ali mi nisu pomogli

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je to u Zagrebu, odite na www.zagreb.hr, pa na Katastar, i tamo možete pronaći broj katastarske čestice po adresi, i dalje katastarske podatke. Za druge gradove nisam gledao, provjerite.

 

Stanje u zemljišnim knjigama možete također vidjeti na web - link je dolje desno. Ako podaci još nisu prepisani iz papira, trebate ići u gruntovnicu.

 

Zemljišne knjige su javne i ne trebate obrazlagati u gruntovnici za što vam to treba.

 

Inače, mislim da niste originalni - poduzetnici su već bacili oko na sve što vrijedi, ono što je ostalo u pravilu ima neku manu - previše suvlasnika, pod sporom itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija