Jump to content

Ispitivači


tix

Preporučene objave

  • Odgovora 318
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

ranko marijan je užas!!! i ne traži samo iz zakona!!!

ja sam znala sve po zakonu pa mu to nije bilo dovoljno!!!

i pitao me pitanja izvan pitanja koje sam izvukla...

 

pogrešno sam odg na pitanje:postupanje po žalbi,ali sam se odmah ispravila.no međutim,njega je to tolko pogodilo da me više nije htio ispitivati.

 

eto.

a ostala pitanja me mogao ispitivati okolo naokolo,osim žalbe,koja je sama po sebi ogromno pitanje!!!

 

bezobrazan je i ne bih ga htjela više vidjeti!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lana-bananna je napisao:

ranko marijan je užas!!! i ne traži samo iz zakona!!!

ja sam znala sve po zakonu pa mu to nije bilo dovoljno!!!

i pitao me pitanja izvan pitanja koje sam izvukla...

 

pogrešno sam odg na pitanje:postupanje po žalbi,ali sam se odmah ispravila.no međutim,njega je to tolko pogodilo da me više nije htio ispitivati.

 

eto.

a ostala pitanja me mogao ispitivati okolo naokolo,osim žalbe,koja je sama po sebi ogromno pitanje!!!

 

bezobrazan je i ne bih ga htjela više vidjeti!!!

 

Ajme, pa što je bilo na kraju, jesi prošla kpp/kp?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Kao ispitivač me razočarao Marijan Hanžeković (nije mene ispitivao nego sam ga slušao krajem travnja). Smatram kako je licemjerno da ispitivač čita s malog laptopa (tableta) zakon ili navodno skriptu koju mu je neki vježbenik sastavio), a pri tome inzistira na teškim detaljima. Ajd ti budi frajer pa pitaj ono što ti znaš, a ne tražiti potpitanja po laptopu jer ih se sam ne može sjetiti. Hvala Bogu da su ostali ispitivači dovoljno stručni i korektni. Eto, nek' se zna!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Ja se bojim ispitivačice Ane Garačić jer sam dosta puta slušala, pa kolege svašta pričaju...na žalost većinom da je jako teško kod iste položiti :neznam:. Na žalost, nikada nisam imala priliku slušati gospođu Garačić. Imam njenu skriptu, no pitam se je li zastarjela. Sada je stupio na snagu novi KZ i koliko će biti promjena u njenom ispitivanju?!? Mislim da ćemo to najbolje saznati od kolega koji izlaze u 2.mj. Moram reći da bih sve dala da me ispituje odvjetnik Veljko Miljević jer njegovo ispitivanje je divota. Osim što je ugodan kao osoba, jako je susretljiv prema kandidatima i puno pomaže. Baš se čovjek osjeća da nikoga ne želi srušiti. Sve što je pitao bilo je osnova i nije uopće inzistirao na pojedinostima koje mlade i još neiskusne osobe koje polažu pravosudni teško da mogu znati.

P.S.pročitala sam komentar kolege o načinzu ispitivanja gospodina Hanžekovića i iskreno se nadam da me neće "dopasti" :-o ....samo da sumiram, mislim da je većina ispitivača ok :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovane kolege,

 

da li netko zna nešto o ispitivačima Igoru Periši iz građanskog i trgovačkog i dr.sc. Ivanu Kaladiću iz ustava i organizacije?

 

Hvala.

 

Izvrsni oboje, vrlo korektni i ugodni. Sudac Periša može malo više nego što je uobičajeno pitati trgovačko, a sudac Kaladić voli jasne i kratke odgovore na pitanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija