Jump to content

Ulaganje u tuđu imovinu


anonimno

Preporučene objave

Ukratko, živio sam sa djevojkom u kući u vlasništvu njezine majke, oko 3 godine, obzirom da sam imao nešto novaca, uložio sam ga u popravak prizemlja, naravno, da što povoljnije prođem, angažirao sam poznanike i neke radove izvodio bez izdanih računa, no za neke radove imam račune, također i za materijal koji je trošen, obzirom da veza nije išla, prekinuli smo i ja sam otišao, no oni mi sad ne priznaju moje troškove, govore da sam to potrošio, stanovanjem u toj kući,napomijem, uredno sam imao posao i primao plaću svo vrijeme dok sam bio kod njih tako da sam sudjelovao i kućnim troškovima, no one sad tvrde da nisam i da mi nisu ništa dužne, dakle postoji li nekakva mogućnost da ja vratim ono što sam uložio u tuđu imovinu ili su one u pravu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1.Prvo treba rasčistiti da li ste živjeli u vanbračnoj zajednici.

2.Svjesno ste ulagali u tuđe.

3.Moguće je da će nesuđena "punica" ustati tužbom za naknadu troškova stanovanja, ali

4.sigurno je daleko veća svota koju ste uložili u tuđe od one koju biste morali platiti za stanovanje.

5.Predlažem angažirati odvjetnika i tužiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija