Jump to content

"udruga za zastitu prava oceva i promicanje jednakosti medu spolovima t.a.t.e."


anonimno

Preporučene objave

Pozdrav forumu!

 

Realno ako pogledamo, postoji niz razlicitih udruga koje se bave svime i svacime, i potrebno je osnivanje uduge koja ce se pozabavit i pitanjem ocinstva, prava na ocinstvo, i djetetovo pravo na oca..

i sam se nalazim u nezavidnoj situaciji gdje imam velikih problema sa bivsom suprugom (imam 22 godine!!) i nemam se kome obratit, i mislim da je vrijeme da i mi ocevi koji volimo svoju djecu dignemo svoj glas za pravu i realnu jednakost medu spolovima - a ne fiktivnu kakvu sad imamo (najlakse je jecati da nisi zasticen, i ne poduzimati nista)

Sve u svemu, svi zainteresirani roditelji, bez obzira na spol, vjeru, rasnu ili nacionalnu pripadnost koji smatrate da udruga ovakvog tipa treba postojati, pordzite me u nastojanju da osnujem udrugu koja ce se baviti problemima vezanim uz roditeljstvo, bilo ocinstvo, bilo majcinstvo bez predrasuda prema spolu, vjeri, rasi ili nacionalnosti..

trenutno je otvoren mail tate@hi.t-com.hr, ubrzo ce biti postavljen i url, te se nadam da cu do tada skupit dovoljno potpore i osnovat udrugu..

pozdrav!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Sve u svemu, svi zainteresirani roditelji, bez obzira na spol, vjeru, rasnu ili nacionalnu pripadnost koji smatrate da udruga ovakvog tipa treba postojati, pordzite me u nastojanju da osnujem udrugu koja ce se baviti problemima vezanim uz roditeljstvo, bilo ocinstvo, bilo majcinstvo bez predrasuda prema spolu, vjeri, rasi ili nacionalnosti..

 

Podrzavamo vasu ideju i nadamo se da ce ovo biti treca sreca u pokusaju osnivanja udruge.

 

Jedino... malo mi je cudan eventualni naziv t.a.t.e.,imajuci u vidu vase citirane rijeci o ljudima koje ocekujete kao clanove odnosno mame i tate.

 

U svakom slucaju, sretno!! :thumbs:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija