Jump to content

Euroherc


joppy0502

Preporučene objave

Vozio sam BMW 5, 2001 GOD... 10.09.2008. je Konzumov kamion prosao kroz crveno i udario me.... Vozio ga je 19-godisnji mladic kroz naselje brzinom 95km/h.... Ima i svjedoka koji su svjedocili da se to tako dogodilo i vozac kamiona ja takoder rekao da je kriv i tako je napisano u policijskom zapisniku... Na autu je totalna steta... Unisten je motor i sve ostalo sa njim ispod prednje haube.... Za auto nude max 20 000kn zbog toga sto je bio u top stanju a popravak ne dolazi u obzir...

U Eurohercu to auto vrijedi 98 000kn... Prva njihova "REALNA" ponuda je bila 48 000kn sto nije na polovina i naravno da to nisam prihvatio.... Nakon toga su mi poslali pismo: Postovana gospodo, buduci da mi nismo sigurni u ovom slucaju tko je kriv moramo sudski dokazati krivnju... A u proslom pismu su napisali kako je njihov osiguranik kriv i da nude odstetu a kasnije ne znaju tko je kriv.... Sada idem sudskim putem... Imate li kakvih savjeta da dobijem svoje novce natrag i da se ne oduzi ova parnica godinama.... Pomozite!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Još nemate sve podatke. Kao stranka u postupku imate pravo napraviti uvid u spis tj. u izjavu vozača drugog vozila koju je dao svom osiguravatelju.

 

Ukoliko je taj izjavio da nije prošao kroz crveno svjetlo - Euroherc ima pravo. Namjeravaju isplatiti štetu tek po završetku sudskog postupka.

Sve i da taj drugi vozač nije opovrgnuo krivnju, osiguravatelj ima pravo sačekati kraj sudskog postupka radi isplate štete.

 

Ako vam se žuri idite u pregovore, ako ne - čekajte kraj prekršajnog postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ljutko

al ti je usporedba svaka čast

ne dovodi ostale sudionike legalisa u zabludu

 

zakonske zatezne kamate su 15% od duga (od ove godine 14%)za svaku godinu dugovanja

i to je zakonom određeno.

 

prekoračenje po tekčem računu određuje banka svojim aktima koji moraju biti u suglasnosti sa zakonom .

ali kamate koje korisnik tekučeg računa dobije na svoja sredstva na tekučen su 1% godišnje.

na štednju po viđenju nema kamata (popapala maca)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u ovom slucaju nema nikakvog zatezanja... sve je crno na bijelo... i svjedoci i policijski zapisnik i izjave... samo sada oni provociraju... ali na televiziju ce ovo ici... i u novine.... sada glavni iz dubrovnika kaze: buduci da nisam prihvatio njihovu ponudu od sramotnih 48 000kn sada idemo iz pocetka.... sramota... jos slucaj od pokojne ene begovic nije rijesen... a proslo 8god.... sramota!! pa naravno, kako bi oni jahtu novu kupili da nama NASE novce daju, to njima trebe.... ali ima Boga, bit ce to sve dobro....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jopy0502

rekao sam da na sudu tražiš i zakonske zatezne kamate koje iznose 14% od onoga što če odrediti sud i ti od nastanka štete do isplate.

zatezanja mora biti kad neće da prihvate nagodbu .

platit će po presudi i šta im sud odredi.

sud nemora trajati 4 godine kako je navedeno .

ja svoj problem riješio na prvj raspravi.

to je za godinu dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija