Jump to content

ovrha i VIP


tram9

Preporučene objave

27.07.2007. sam sklopila ugovor sa Vip-om za pretplatničkii broj za svoju kći. Način plaćanja je trajni nalog(već imam 6 g.trajni nalog za moj broj) na zagrebačkoj banci.

Mala je koristila 2 miseca taj broj i to su računi bili jedan 44,76kn, a drugi 62,50 kn. Međutim, oni su slali uplatnice, koje ja nisam plaćala jer sam mislila zabunom.

Inače, drugi broj koji imam kod njih bio je na dosta veće iznose i do 2000, 00kn.

Na tekući račun imam i druge trajne naloge tako a nisam išla za tim koliko mi skida kada.

U 6 mjesec mi se javila gosp.iz Vip-a i obavjestila da iznos koji imam platiti je 1648,44kn, te da ona nije znala za naćin plaćanja trajnim nalogom.

Kazala je da če mi to iči u 6 rata, ja sam pristala.

Međutim, 22.12.2008. sam zaprimila riješenje o ovrsi od 9.09.08.g.Otišla sam u Vip-a da mi kaže u čemu je problem i zašto ja moram sad plaćati i javnog bilježnika. 29.12.08. smo u poslovnici Vip-a poslali zahtjev, Pisani prigovor(konzultirala sam se sa Udrugom potrošaća) i kopiju Ugovora o trajnom nalogu. To isto proslijeđeno je i Javnom bilježniku. 07.01.09. sam ja samoinicijativno uplatila 300,00kn na račun Splitske banke, a od tada još ni traga uplatnicam na rate(koje su dogovorene) niti znam što da uradim. Ako netko mi može pomoći bila bih zahvalna.

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija