Jump to content

Tužba protiv beauty centra


Lisca

Preporučene objave

Sredinom 10 mj. me djelatnica renomiranog beauty centra počastila jednim tretmanom. Budući da tamo odlazim već duže vrijeme, nisam sumnjala u njenu stručnost i profesionalnost. Međutim, uređajem mi je spalila dio kože na licu, ispod desnog oka, tu se razvila duboka rana, konačno je otpala i sada imam ožiljak jako crvene boje, velik oko 3 cm. Iako svaka 2 tjedna odlazim tamo na tretmane "koji će mi pomoći da to prođe", ne vidim nekog pomaka. A i već predugo to traje, da ne spominjem neugodnosti koje svakodnevno doživljavam od ljudi koji me ispituju šta mi je to, do totalnog pada samopouzdanja. Nikome nisam rekla što mi se dogodilo, jer smo "zasnovale" neki prešutni dogovor da će mi ona to riješiti (a sada postajem svjesna da neće ići samo tako). Ne bi htjela dati u novine, ali tražim savjet odjvetnika iz Zagreba da mi kaže što mogu poduzeti (tužba, zahtjev da mi plate rekonstrukciju, nadoknada štete ili sl.).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija