Jump to content

Prava nakon neplaćenog dopusta


vragolina

Preporučene objave

Od 15.12.2007. sam prvo na održavanju trudnoće, zatim na rodiljnom pa na roditeljskom dopustu. Na posao se vraćam 23.03.2009. u firmu u kojoj sam prije trudnoće radila 8 godina.

Iz osobnih razloga planiram uzeti neplaćeni dopust od 01.09.2009. u trajanju 6 mjeseci.

Koja su mi prava pri povratku na posao sa neplaćenog dopusta? Dali imam pravo na GO za 2010. godinu?

U slučaju da ostanem ponovno trudna, koliko nakon povratka sa neplaćenog dopusta moram raditi da bi ostvarila pravo na rodiljnu naknadu u iznosu cijele plaće?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kod neplacenog dopusta

ukoliko Vam ga poslodavac odobri

radni odnos se prekida na isplaćuje vam se plaća pa samim time ni dodatci i doprinosi na plaću

već poslodavac ima samo obvezu da vas poslije neplaćenof vrati natrag na isti posao

 

samim time da bi stekli pravo na godisnji morate radidti najmanje 6 mjeseci neprekidno

 

jer ZOR propisuje da radnik kad se prvi puta zaposljava ili ima prekid izmedu dva radna odnosa duzi od 8 dana mora raditi najmanje 6 mjeseci neprekidno

 

sto se tice naknade za porodiljni to ne znam to pitajte na HZZO-u

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ksx je napisao:

kod neplacenog dopusta

ukoliko Vam ga poslodavac odobri

...

Nema joj ga što poslodavac neodobravati - majka ima pravo na neplaćeni dopust do 3. godine starosti djeteta (a ako je riječ o 3. i svakom sljdedećem djetetu ili blizancima, tad ima pravo na plaćeni dopust). Poslodavac se, dakle, jednostavno mora pridržavati zakona i žena ima pravo koristiti neplaćeni dopust, kao što ga ima i pravo prekinuti kad hoće, ali to mora najaviti mjesec dana unaprijed HZZO-u i svom poslodavcu.

 

Sve drugo što ste rekli stoji.

 

Na naknadu za vrijeme NEPLAĆENOG dopusta nema pravo, jer tad ne bi bio NEPLAĆENI dopust. Ima, dakle, pravo biti na neplaćenom dopustu do 3. godine starosti djeteta. Naknadu će imati do 3. godine starosti djeteta (ali to tada nije neplaćeni dopust, nego roditeljski dopust do 3. godine) ako je riječ o blizancima, 3., 4. itd. djetetu.

 

Jedna ''zagonetka'': ako ostane u drugom stanju za vrijeme neplaćenog dopusta, trebalo bi se informiratiu pravnoj službi HZZO-a smatra li se novim Zakonom o rodiljnim i roditeljskim potporama neplaćeni dopust prekidom radnog odnosa (iako je, zapravo, samo mirovanje radnog odnosa). Ako se ne smatra prekidom, ostvaruje pravo na naknadu u iznosu pune plaće, a ako se smatra, tad je naknada u visini one za nezaposlene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija