Jump to content

Postupak policije-uručenje kazne


d13

Preporučene objave

Bok,evo da ispričam svoju priču.Oko 15.12.2008 sa više različitih telefonskih brojeva zove me na službeni mobitel policajac s pričom da mi ima dostaviti kaznu , na što mu ja odgovaram da odakle mu pravo da me maltretira i zove na službeni mobitel , kad može doči na kučnu adresu i uručit mi je.On inzistira da mi se negdje nađemo da mi je on donese.Tako ja otiđem u policijsku postaju da mi je uruči,i govorim njemu da me nema pravo zvati na službeni mobitel , koji uopče nije registriran na moje ime ,nego zna firmu.

 

Da bi jučer , ja sjedim u jednom caffe baru, i dolazi dotični policajac ,sjedne nasuprot mene i tako jedno 20 min.Ja popijem piče i odlazim , a on meni da sjednem , i govori mi da če mi uručit nekakav poziv , i da potpišem.Ja njemu da govorim da nije u redu, i ako me več traži zašto mi nije donio kaznu doma , a on meni da potpišem ili da če se naljutit,Ja nisam htjeo potpisat , i on meni da če mi kaznu stavit na auto , kao da sam primipio.I gurne mi u dzep od jakne ,ali ja na kraju opet nisam ništa potpisao, i otišao sam.

 

Sad na obavijesti pišem , da se moram pojavit na nekakvom ročištu u Karlovcu, šta se tiče brzine.Šta ako nisam potpisao , to znači da se rasprava nemože održati,jedino me strah ako se ovaj nije potpisao umjesto mene

 

Šta mi je činiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija