Jump to content

A..... zaš mi ono plaćamo porez??


e-van

Preporučene objave

Alo momkovi i curke kao i muškarci i žene... Kao apsolutni protivnik svakog zakona o porezima i totalni vjernik u svijet obilja gdje OPEC ne smanjuje proizvodnju nafte samo zato što joj je vrijednost pala. Inače, da rade sa 100% svojih mogućnosti nafta bi bila besplatna. U iranu je 20lipa litra. Bravo Mahmud. Ista stvar u libiji i venezueli. Bravo Moamer i Hugo!! Nego, ako ste pogledali zeitgeist (ako niste morate, apsolutno...ima ga na netu) onda ste morali vidjeti da je direktno oporezivanje prihoda u americi protuustavno. Dva bivša zaposlenika IRS-a, američke porezne agencije pričaju o tome da su tražili zakon kojim bi građane gonili u slučaju da ne podnesu poreznu prijavu. Mislili su da mora postojati takav zakon i strašno su se razočarali kada nisu uopće mogli naći zakon o takvom nečemu. Onda su, naravno, dali otkaz zbog izgubljenog povjerenja u cijeli taj sustav i od tada nisu predali poreznu prijavu... Mislim da je godina '99. tako da već 10 godina ne predaju tu prijavu i nitko im nemre niš. E, sad, znam i ja da je utaja poreza težak prekršaj zbog kojeg je i majstor Al Capone završio na dugogodišnjoj robiji i to je ok, al to jekrivo prikazivanje prihoda. Što bi bilo da ga opće nije prijavio? Ništa!! Nemrem vjerovat!!! Zato me sad zanima kak je to sve određeno kod nas? Zato, hajdemo svi odvjetnici svijeta, udružimo se i odgovorimo na ovo pitanje... Mislim da kod nas taj zakon ipak postoji pošto smo mi taoci lijepe naše. Ameri ne trebaju imati osobne, uopće ne daju otiske prstiju dok ih se ne uhvati za neki zločin, murija ih ne smije zaustaviti ako ne naprave neki prometni prekršaj, policajcima smiju reći da su murijaci koliko god to netko smatrao nepristojnim itd.itd....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija