Jump to content

Osnovna škola


josavka

Preporučene objave

iz iskustva moje supruge,kazem vam da ima i drugih parametara po kojima netko dobija posao.npr. mojoj suprugi dok je radila sefica je bila zena koja ima samo 4 razreda o.s.,i ni pocemu nije bila ni iskusnija ni bolja od nekog drugug da je dobila to mjesto,nego su u igri bile neke druge stvari.

tako da je u nasoj drzavi sve moguce

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poznajem mnoge ljude koji nemaju zavrsenu srednju skolu, a uspjesni su poslovni ljudi( ne mislim na prevarante). Neki ljudi jednostavno su zavrsili "zivotnu skolu". Mnogi od njih su imali roditelje nasilnike, pijance, neki su ostali bez roditelja ili nisu imali uvjete da idu u skolu. Ima i toga koliko god se ti cudio-la. Mmogi od tih ljudi su jednostavno talentiraniji i sposobniji od drugih i bez zavrsene skole!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zigizagi je napisao:

Poznajem mnoge ljude koji nemaju zavrsenu srednju skolu, a uspjesni su poslovni ljudi( ne mislim na prevarante). Neki ljudi jednostavno su zavrsili "zivotnu skolu". Mnogi od njih su imali roditelje nasilnike, pijance, neki su ostali bez roditelja ili nisu imali uvjete da idu u skolu. Ima i toga koliko god se ti cudio-la. Mmogi od tih ljudi su jednostavno talentiraniji i sposobniji od drugih i bez zavrsene skole!

 

takvim ljudima svaka cast,koje je zivot naucio,ali nemojmo zaboraviti koliko ima onih koji su na prljav nacin dosli na polozaj,bez skole i onda tlace podredene jer se neznaju ni ophoditi s njima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za svako radno mjesto sistematizacijom je određena školska sprema i struka. I to je najnormalnije. Zamislite da privatna firma traži sistem-inženjera i zaposli tulipana bez završene osnovne škole? To je svakako nonsens, jer onda škola ni za što ne treba, a ni radno iskustvo ...

 

Uglavnom, u banana-državama je moguće sve, za razliku od uljuđenih sredina gdje su to presedani a ne pravila. I to će biti tako dok god budemo "pučanstvo" umjesto "građanstva". Na žalost niko ništa pravno napisao nije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija