Jump to content

Očitovanje


kondor

Preporučene objave

REPUBLIKA HRVATSKA

UPRAVNI SUD REPUBLIKE HRVATSKE

Z A G R E B

Broj: Us-4214/2008-5

 

 

O Č I T O V A NJ E

 

Poštovana gospodo, časni suci. Želim se očitovati na primljeno rješenje 10.02.2009.god. glede rješenja od HZZMO Središnje službe Zagreb, klasa: 141-02/08-02/ , ur . broj: 341-99-05/3-08-14809, broj spisa 401275 , OB: 03266103428 od 27.10.2008. DA se NE slažem s ovim rješenjem.

Iz razloga, jer sam na ovakav način, ponižen, osramoćen, psihički , moralno i materijalno oštećen.Ne samo ja kao HRVI-d 50% trajno i PTSP-i F 43.1 i F 62.0 trajne promjene osobnosti, već i smohrani otac troje djece, a i oni zajedno samnom. I to Rješenjem:HZZMO Područna služba Vukovar Broj spisa:59035 klasa: 14-04/04-01/ OB:03266103428

Ur broj: 341-22-03/1-04-025991 od 05.11.2004.god.Kao i ZAKLJUČKOM bivšeg ministra gospodina Ivice Pančića od 24.10.2001. god. Klasa: UP/II-562-02/01-1601/725 UR BROJ:519-04-3-01-2

S obzirom na naprijed navedeno, tužbu proširujem i na novi akt.UZ sve to dostavljam kopije rješenja, kao i ostalih bitnih Vama dokumenata.

Molim časne suce Upravnog suda, da nastave s postupkom, te da poništi upravni akt u pogledu visine mirovine koja mi je dodijeljena.

Napokon sam oslobođen tužbe,i vraćen mi je status rvi-50% No najgore u svemu tom je što su gospoda iz hzzmo iz Vukovara poslali sve na upravni sud.Evo odgovora nadam se da će se napokon sve to privesti kraju,borba s birokracijom je puno teža nego što je bio rat.Hvala svima na pomoći,ujedno pozdrav svima,i nepredajite se nikada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kondor, sadržaj vaše objave je pristojan i ne vrijeđa nikog.

Međutim, ukoliko želite da vam objava i dalje ostane objavljena, molim vas da se javno predstavite, tj. da navedete ime i prezime, te svoje podatke.

Ukoliko to ne učinite, vaša objava će biti izbrisana.

Pravilo je da se u konkretnim prozivanjima i obraćanjima svatko javno predstavi, te stoji iza svojih riječi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U pravu ste nema problema,ja sam napisao očitovanje i poslao na Upravni sud,jer je to traženo od mene.07.12.2008.god. sam dobio konačno rješenje da sam oslobođen tužbe od 2001.god.Vraćen mi je status rvi50% Bio sam u Vukovaru na vještačenju drugi put,nažalost na rješenju nema niti imena niti prezimena od doktora,kao niti bilo čega drugod o povredi,bolesti,u odnosu na prvo vještačenje od 2006.god.

Povreda na radu 50%

Bolest izvan rada 50%

Što se odnosilo na PTSP-i F43.1 F.62.0 trajne pr.osobnosti.

Jednom mi vele da moram podnijeti zahtjev za obnovu postupka drugi puta da ne.

No pošto su oni iz hzzmo Vukovara poslali na Upravni sud i dobio rješenje da se žalba uvažava,koja se odnosila na visinu mirovine,trebam očitovati to sam i učinio.Kondor

 

Antun Vladisavljević Gunja

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija