Jump to content

Prijemni ispit - test iz opće kulture


seat-cordoba

Preporučene objave

Molim da mi netko na moj mail pošalje nekakav primjer testa iz opće kulture (po mogućnosti sa odgovorima) koji se prošle i pretprošle godine počeo pojavljivati na prijemnim ispitima za upis na fakultete.

Moja želja je upisati pravni, ekonomski, kriminalistiku ili tehnički fakultet pa mi treba primjer testa opće kulture za te fakultete.

Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...
Molim da mi netko na moj mail pošalje nekakav primjer testa iz opće kulture (po mogućnosti sa odgovorima) koji se prošle i pretprošle godine počeo pojavljivati na prijemnim ispitima za upis na fakultete.

Moja želja je upisati pravni, ekonomski, kriminalistiku ili tehnički fakultet pa mi treba primjer testa opće kulture za te fakultete.

Unaprijed zahvaljujem.

 

Molim da mi netko na moj mail pošalje nekakav primjer testa iz opće kulture (po mogućnosti sa odgovorima) koji se prošle i pretprošle godine počeo pojavljivati na prijemnim ispitima za upis na fakultete.

Moja želja je upisati kriminalistiku ili kriminologiju....:)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija