Jump to content

trajno hrvi


planina

Preporučene objave

planina je napisao:

pozdrav..zanima me kakva je praksa vojnog povjerenstva dali traže da se osobno pristupi pregledu ili im je samo dovoljna medicinska dokumentacija nakon drugostupanjskog riješenja hrvi-a..znači za trajno,traže da se bude nazočan ili ne?

U praksi netraze da budes nazocan,osim ako se zalis na postotak pa u zalbi zahtjevas da budes nazocan na DLP.

znaci ..odgovor je NE!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

buda1965 je napisao:

da se malo pohvalim.danas sam dobio rješenje DLP na kojem piše :trajno. na plp sam bio 05/2008.rješenje sam čekao10 mjeseci.onima koji čekaju želim puno sreće. :kavica::palac:

 

...to buda1965 nešto barem, super barem nema više komisija pa čekanja...a poslije koji puta si dobio ovo trajno, mislim koliko puta si bio na plp...(3 x ili više ili manje )...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za bucka

i sa privremenim rješenjem o statusu rvi možeš podnjeti zahtjev za dionice javi se u ured za branitelje gdje će ti napisati zahtjev za dodjelu dionica koji potpisuješ (tamo će ti reči što još trebaš priložiti)i šalješ na Hrvatski fond za privatizaciju, Ivana Lučića 6, 10000 Zagreb

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija