Jump to content

Naknadno izdavanje računa iz prošle godine


kikimiki

Preporučene objave

Ovako, imam jedan problemčić.

 

Prošle godine sam u 2 navrata odlazio kod jednog privatnog doktora.

Tražio sam doma račun(e) koji mi treba(ju) za prijavu poreza ali ga ne mogu naći, a nisam siguran da li sam ga dobio ili ne.

 

Bio sam jučer tamo i djelatnica koja tamo radi na prijemu i plaćanju računa mi je rekla da ona ne može iz računala izlistati taj račun jer ga "kao" nema tj. kao nemaju takav program i da su im svi papiri u računovodstvu tj. da su sve predali na poreznu upravi i da je nemoguće da ponovno dobijem račun.

Inzistirao sam ali nije pomoglo.

 

Imam li kakvu pravnu osnovu tražiti taj da mi taj račun ponovno izdaju?

 

hvala na odg.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko su Vam izdali račun na Vaše ime za obavljenu zdravstvenu uslugu,taj račun moraju i imati pa Vam mogu napraviti prijepis računa ili presliku istog.Moguće je da je račun u računovodstvu ,pa neka Vas onda upute tamo.Netočno je da je sve u poreznoj upravi,jer porezna ne skuplja račune komitenata.

 

Obzirom da se ograđuju od svega,velika je vjerojatnost da taj račun nisu niti prikazali u svojim prihodima,(utajili)pa ga stoga ne mogu ni izdati ponovo na Vaš zahtjev.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija