Jump to content

Upravno pravo


anonimno

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 11 mjeseci kasnije...

vidim da vas dosta studira upravno pravo..

 

a meni je totalna zbrka sad u glavi..

moze li mi tko pomoci..

ja sam sada prva god, IZVANREDNI STUDENT SAM......jos nisam dala nijedan ispit..

sada cu. u 2 mjesecu...

zanima me, kako se racunaju ti bodovi..??

koliko bodova treba skupiti da mogu upisatoi 2 god?

i koliko toga ja smijem prenijeti ispita u drugu godinu..?

 

nista mi nije jasno..

molim vas za pomoc...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Opet ti :)

Moguće je da kad završiš upravni studij, bez polaganja prijemnog upišeš pravni (u OS, kakva je situacije drugdje, raspitaj se), no to ti ne savjetujem, jer bi morao studirati ispočetka (gotovo ništa ti se ne priznaje, eventualno strani jezik), pa bi to za tebe bio dugoročniji postupak studiranja, i gotovo neisplativ. zato odmah kreni sa sveučilišnim integriranim studijem profila magistar struke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Studentica sam Upravnog prava u Zagrebu (po starom programu, izvanredni), ali kako sam radila, zgradu fakulteta nisam vidjela više od 2 godine. Ostalo mi je 3 ispita s druge, te cijela treća godina. Sad me zanima mogu li se prebaciti na Bolognu i hoće li mi se priznati položeni ispiti? Ima li tko iskustva s tim? Help!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...

ljudi, jedan savjet.. ne znam je li u redu ''reklamirati'' druge forume ovdje (ako nije, budu moderatori već izbrisali post :) ) :

pogledajte stranicu: www.veleuciliste.hr

to je forum studenata tzv. upravnog prava (točnije: studija javne uprave)

 

mroberta je napisao:

Studentica sam Upravnog prava u Zagrebu (po starom programu, izvanredni), ali kako sam radila, zgradu fakulteta nisam vidjela više od 2 godine. Ostalo mi je 3 ispita s druge, te cijela treća godina. Sad me zanima mogu li se prebaciti na Bolognu i hoće li mi se priznati položeni ispiti? Ima li tko iskustva s tim? Help!

 

možeš se prebaciti na bolonju

nisam sigurna je li potrebna posebna molba za to.

s time ćeš dobiti još 6 ispita (koji nisu bili uvršteni u stari program), a svi ostali ispiti se priznaju.

 

inače, studenti koji studiraju po starom programu mogu završiti studij po istom do kraja akademske godine 2009/2010

 

azilant je napisao:

Što upisati nakon završenog studija upravnog prava???

Molim pomoć!!!

 

prvostupnici javne uprave (bivši upravni pravnici) mogu upisati specijalistički studij koji je formiran na veleučilištu u Zaprešiću (googlati).

što se tiče veleučilišta u zagrebu, planira se osnivanje specijalističkog studija javne uprave (diplomskog studija). kada će to biti osnovano, ne zna se još...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija