Jump to content

Prijedlog za ovrhu-VIP (vraćanje duga)


yeelkaa

Preporučene objave

Pomoć!

Ako je netko imao sličan slučaj ili zna nešto o tome...

Dobila sam pred nekih 9-10 mjeseci prijedlog za ovrhu od VIP-a zbog neplaćenih računa koji su iz 2007. godine (nekih 2500kn) i do danas nisam dobila nikakvo rješenje. Da li je moguće da ja sad platim taj dug,jer recimo trenutno imam novaca pa mogu... ili moram čekati rješenje o ovrsi i to je jedina mogućnost naplate tog duga?

Tnx!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovana

 

Nisam strucan, a i osobno sam na ovom forumu trazio pomoc, no bio sam u slicnoj situaciji kao i Vi pa mozda pomogne.

 

Ista situacija se dogodila i kod mene kao negdasnjeg korisnika VIP-a. Nemojte cekati njihovu obavijest, jer Vam svakim danom racunaju dodatnu kamatu.

 

Javite se u VIP, a ako ste dobili obavijest tko je javni biljeznik koji je zaduzen za ovrhu, hitno ga kontaktirajte jer cete se moci dogovoriti o parcijalnoj isplati duga.

 

ja sam svojevremeno za slicno veliki iznos kao i Vi dogovorio prihvatljivu mjesesecnu ratu s javnim biljeznikom VIP-a. Uspio sma to dogovoriti kako se kaze 5 do 12 jer mi je ovrha vec dosla na vrata pa sam nekako uspio stopirati otisavsi na Opci sud koji me uputio biljezniku kako sam i naveo.

 

Sretno i pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija