Jump to content

molim objašnjenje


dado37

Preporučene objave

ovako na prvostupanjskoj komisiji prvi put sam dobio lani 30% hrvi.sada mi istiće na kraju 3mj.jer je privremeno.slao sam požurnicu za drugostepeno riješenje lani u 6mj.gdje su mi dgovorili da je u postupku.zanima me sada kada mi istekne 1.stupanjsko da li oni produžuju ili zovu ponovo.i do kada ču čekati drugostupanjsko.šta da radim.da li ja trebam sam slati ponovo papire nove od lani ili je to dužnost skrbi ili kako se to zove gdje dostavljam kopije nalaza. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebali bi dobiti obavijest (već ste trebali dobijete obavijest) da preslike i originale medicinske dokumentacije odnesete u Ministarstvo hrvatskih branitelja - skrb vezano za novu procjenu invalidnosti. Drugostupanjsko rješenje se čeka i po godinu dana.

 

Vezano za ovo prvo, preporučio bih Vam da odete u Min. hrvatskih branitelja-skrb u Vašoj općini i tamo se raspitate što je s Vašim predmetom.

 

Sa sobom ponesite i preslike medicinske dokumentacije i originale koje ste dobili od zadnje procjene invalidnosti.

 

Predat ćete samo preslike, ali referent se tamo mora uvjeriti da su identični originalnoj dokumentaciji nakon čega će Vam originalnu dokumentaciju odmah vratiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija