Jump to content

Pomoć Rakitje 91


taba

Preporučene objave

Molim vas da me uputite gdje da riješim problem nekih Dragovoljaca i svoj problem .

1991 g. manja grupa nas Dragovoljaca iz Velike Gorice je 29.6.1991 otišla organizirano preko ureda za obranu u Rakitje bili smo raspoređeni kod gosp. B.K. i gosp. B.

Bili smo njihov pričuvni sastav .

Pošto sam HRVI u mirovini sa (stažem u HV od 6.1991-11.2006) umirovljren po točci 11. (invalidska mirovina sa statusom branitelja i Dragovoljca netreba mi to zbog statusa) trebamo potvrdu da smo bili u Rakitju Koga god da pitamo samo nas prebacuju.Ured za obranu Velika Gorica tvrdi da oni znaju za to kad smo otišli ali nam nemogu dat tu potvrdu , Tigrovi nas šalju na MUP ,Mup Na Tigrove i nigdje kraja. Zato Vas molim da nas uputite kome i gdje da se obratimo u vezi toga .

Unaprijed zahvaljujemo !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

taba je napisao:

Molim vas da me uputite gdje da riješim problem nekih Dragovoljaca i svoj problem .

1991 g. manja grupa nas Dragovoljaca iz Velike Gorice je 29.6.1991 otišla organizirano preko ureda za obranu u Rakitje bili smo raspoređeni kod gosp. B. K. i gosp. B.

Bili smo njihov pričuvni sastav .

 

Otidji u ured za obranu u mjestu boravka,sve to lijepo napises na papir,prilozi koju potvrdu ili nesto sto imas kao pisani trag za gore navedeno kao i svjedoke i pokrenes upravno pravni spor..

sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija