Jump to content

oboljela kralježnica


eex

Preporučene objave

pozdrav!!

 

od 1993 sam u sastavu hv-a do 95-te od kada sam u sastvu mup-a.

posljednjih godina imam posebnih problema sa oboljenjem kralježnice te nemogu normalno funkcionirati,odnosno savjetovana mi je operacija,obzirom se drugim metodama ne mogu ublažiti smetnje i bolovi.

ono što me interesira je mogućnost oduzimanja pol ovlaštenja te micanja na lakše radno mijesto na koje nebih pristao ni pod kojim uvjetima,jer su mi poznati slučajevi "micanja ljudi" iz službe,a koji su i dalje ostali pod čizmom istog "gazde".

dakle,tko oduzima ovlaštenja pol.službenika i tko ih raspoređuje na takova radna mjesta.

 

imteresira me dakle mogućnost umirovljenja u ovakvim slučajevima,odnosno ostvarivanje mirovine bilo po općoj ili profesionalnoj osnovi.

kakva su saznanja vaša o pomenutom,odnosno kojim putem krenuti i kakva je inače procedura puta ka ostvarenju mirovine u koliko ju je uopće moguće ostvariti zbog ovih oboljenja.

posebno me interesira kojim putem ići i kako kreće uopće "borba"za umirovljenje"jer mi je krajnji cilj umirovljenje u koliko je moguće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija