Jump to content

Pomoć za mladog početnika


denis2501

Preporučene objave

Za početak, pozdrav!

Trebao bih pomoć osoba koja imaju podosta znanja na području osnivanja nove firme.

Znači ovako:

Htio bih osnovati firmu preko koje bi otvorio gradsku kavanu/noćni klub (provjerena je isplativost, lokacija je određena, sam dizajn interijera je napravljen u sklopu s ciljanom grupom posjetitelja, provjerene su cijene namještaja).

1. E sada zanima me kako mi je to najlakše postići s obzirom da nisam konobar po zanimanju niti imam iskustva kao konobar da bi na temelju toga otvorio. Znači mene zanima da li otvoriti d.O.o. pa onda uvesti djelatnost kavane ili na neki drugi način.

2. Zatim me zanima da li je to moguće otvoriti sve na temelju poduzetničkih kredita jer baš i nisam novčano najbolje potkovan (spreman sam podnijeti rizik).

3. Često viđam i reklame za poticaj mladih poduzetnika pa me zanima da li mi netko i to može pojasniti, tj. kako do njega, da li ga je moguće uopće dobiti, kako ga dobiti, u kojem trenutku ga se može ostvariti?

4. Sljedeći problem je u tome što ja imam u radnoj knjižici radnog iskustva 2 god. kao prodavač, a osim toga imam 21 god. Da li je to problem?

 

 

Svaka pomoć je dobrodošla, i unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija