Jump to content

prisilni godišnji odmor


2310974

Preporučene objave

Državni sam službenik, radim u sudu. Jedne prilike primala se jedna nova djelatnica u radni odnos za zamjenu za kolegicu koja je bila na porodiljnom. Dobila sam zadatak napisati obavijesti kandidatima o rezultatima obavljenog natječaja. Istog dana gospođa koja radi u Zavodu za zapošljavanje nazvala je moju šeficu i rekla joj da sam ja već usmeno obavijestila odabranu kandidatkinju tj. rekla joj da je primljena na što se moja šefica jako, jako razljutila i poslala me na prisilni godišnji u trajanju od 11 dana sa komentarom da će međuvremeno zvati Ministarstvo i vidjeti što će napraviti samnom. Ja sam ostala zbunjena totalno jer u ničemu nisam sudjelovala tj. nisam obavijestila primljenu kandidatkinju niti bilo koga jer ih nisam niti vidjela niti čula a šefica nije se potrudila niti provjeriti jeli to istina nego me poslala na godišni sa prijetnjom otkaza. Napominjem da nisam stvarno ništa napravila u tom pogledu za koji me se okrivljuje. To je sve prošlo i na neki način se "zaboravilo", radim i dalje na istim poslovima, ali mene sada zamima da li me je šef (sudac) uopće imala pravo zbog takve izjišljene a neprovjerene gluposti poslati na prisilni godišnji od 11 dana sa usmenom prijetnjom stegovne mjere pa i otkaza a za nešto što stvarno nisam napravila. Da li me šef samo zato što je šef može verbalno vrijeđati i omalovažavati iako obavljam uredno i savjesno svoj posao? Molim savjet oko ovog problema a mislim da ih ima sličnih još u svjetu oko nas.

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija