Jump to content

Obrađivanje gradskog zemljišta


AlexOne

Preporučene objave

Zanima me tko i pod kojim uvijetima smije obrađivati neizgrađeno gradsko zemljište? Pitao sam komunalno redarstvo u gradu i oni su mi rekli "neki uvjeti postoje" ali mi nisu htjeni nista više reči.

 

Manji dio parcele koji je u gradskom vlasništvu susjedi obrađuju oko 30-ak godina. Ove godine su zaorali tri puta vecu površinu, čak su prešni na parcele u vlasništvu drugih ljudi te su posjekli dva stabla iz drvoreda. Komunalna služba je napravila zapisnik o tome.

 

Obzirom da su ti ljudi već isto napravili na drugoj lokacii u gradu, čak su kasnije i uspjeli prodati to zemljište za ogroman novac (nitko ne zan kako) u strahu smo da i ovdje to ne naprave. Stalno nešto svojataju pa onda traže pristup zemlji, pa im smetaju stabla, pa ograda, pa automobili...

 

Ja i ostali susjedi smo zainteresirani da im osporimo korištenje tog ove godine uvećanog dijela ili da i mi dobijemo dio zemljišta koji bi služio kao vrt.

Kako?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija