Jump to content

darovnica hrvatskih branitelja


Azrijel39

Preporučene objave

Poštovani, 2007. godine kao Hrvatskom branitelju koji živi na području posebne državne skrbi, darovnicom Republike Hrvatske darovana mi je kuća u kojoj živim da obitelji, supruga i petero djece, s tim da imam zabranu otuđenja 10 godina od dana darivanja. Želim napomenuti da je kuća kada sam je dobio bila devastirana, te da sam je ja dobio na korištenje devastiranu a obnovio svojim sredstvima bez ikakovih pomoči države (novčana sredstva, građevni materijal i dr.), znači isključivo moja novčana sredstva. Mene zanima dali postoji modalitet po kojem bi ja tu kuću mogao prodati. Isto tako me zanima ima li tko sličnih iskustava, jer na području Korenice gdje živim, naseljenici se rješavaju dvojako, neki po zakonu o područjima od posebne državne skrbi, a neki darovnicama kao Hrvatski branitelji, s tim da se i poneki Hrvatski branitelji rješavaju po zakonu o područjima od posebne državne skrbi, što je povoljnije jer onda nema nikakovih zabrana otuđenja, već odmah knjiženje kao vlasnik 1/1. Molim vas savjete što i kako učiniti. Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija